PARTITS DE LA PROPERA JORNADA

Aquesta jornada tots els nostres equips juguen a casa!!

SÈNIOR MASCULÍ SUPERLLIGA 2

TARRAGONA SPSP- CV BENIDORM Dissabte dia 22 a les 20:00h

SÈNIOR FEMENÍ ( PRIMERA CATALANA)

ANTON MASSAGUÉSPSP- NOVELEC VÒLEI RUBÍ Dissabte dia 22 a les 16:30h

SÈNIOR MASCULÍ "B" ( PRIMERA CATALANA)

TARRAGONA SPSP- CV ALELLA Dissabte dia 22 a les 16:00h

JUVENIL MASCULÍ ( PRIMERA CATALANA)

FINQUES TARRACO SPSP- BARÇA VOLEIBOL Dissabte dia 22 a les 10:00h

JUVENIL FEMENÍ ( SEGONA CATALANA)

ASISA SPSP- CV TIANA- SD ESPANYOL Dissabte dia 22 a les 10:00h

CADET FEMENÍ ( SEGONA CATALANA)

GRUPSERVIESPORT SPSP- CV TIANA-SD ESPANYOL Dissabte dia 22 a les 11:45h

CADET MASCULÍ ( PRIMERA CATALANA)

KRABCHEMICAL SPSP- BARÇA VOLEIBOL Dissabte dia 22 a les 11:45h

INFANTIL MASCULÍ ( PRIMERA CATALANA)

TARRAGONA SPSP- BARÇA VOLEIBOL Dissabte dia 22 a les 11:45h

INFANTIL FEMENÍ ( SEGONA CATALANA)

ERCROS SPSP- AEE JAUME CALLIS VERMELL Dissabte dia 22 a les 16:00h

La imagen puede contener: una o varias personas y texto

 

 

RESULTATS DELS PARTITS 15 I 16 FEBRER

INFANTIL FEMENÍ ( SEGONA CATALANA)

ERCROS SPSP- CV VILADECANS 3-1 (25-13/9-25/25-22/25-18)

ALEVÍ MASCULÍ

TARRAGONA SPSP- CV ARENYS 3-2 (15-6/14-16/15-4/15-11/3-15)

ALEVÍ FEMENÍ

TARRAGONA SPSP- EIC SPORT CLUB 0-5 (6-15/9-15/3-15/2-15/15-17)

SÈNIOR MASCULÍ "B" ( PRIMERA CATALANA)

CV ATMETLLA DEL VALLÈS- TARRAGONA SP SP 0-3 (16-25/24-26/19-25)

SÈNIOR FEMENÍ ( PRIMERA CATALANA)

GET BLUME VOLEIBOL- ANTON MASSAGUÉ SPSP 3-1(23-25/25-14/25-16/25-15)

JUVENIL MASCULÍ ( PRIMERA CATALANA)

CEV HOSPITALET- FINQUES TARRACO SPSP  0-3 (14-25/20-25/20-25)

JUVENIL FEMENÍ ( SEGONA CATALANA)

BARÇA CVB BLAU- ASISA SPSP 0-3 (18-25/24-26/23-25)

CADET FEMENÍ ( SEGONA CATALANA)

BARÇA CVB BLAU- GRUPSERVIESPORT SPSP 3-0 (25-23/25-21/25-22)

JUVENIL FEMENÍ "B" ( TERCERA CATALANA)

VÒLEI GELIDA- TARRAGONA SPSP 3-0 (25-11/25-15/25-18)

CADET FEMENÍ "B" ( TERCERA CATALANA)

VÒLEI GELIDA- TARRAGONA SPSP 3-0 (25-23/25-18/25-18)

CADET MASCULÍ ( PRIMERA CATALANA)

CEV HOSPITALET-KRABCHEMICAL SPSP 2-3 (22-25/25-19/11-25/25-20/11-15)

INFANTIL MASCULÍ ( PRIMERA CATALANA)

CV ARENYS- TARRAGONA SPSP 3-1(25-18/26-28/26-24/25-19)

La imagen puede contener: 10 personas, personas practicando deporte y cancha de baloncesto

PROPERS PARTITS

JUGUEN A CASA

INFANTIL FEMENÍ ( SEGONA CATALANA)

ERCROS SPSP- CV VILADECANS Dissabte dia 15 a les 11:00h

ALEVÍ MASCULÍ

TARRAGONA SPSP- CV ARENYS Dissabte dia 15 a les 11:15h

ALEVÍ FEMENÍ

TARRAGONA SPSP- EIC SPORT CLUB Dissabte dia 15 a les 9:30h

ES DESPLACEN

SÈNIOR MASCULÍ "B" ( PRIMERA CATALANA)

CV ATMETLLA DEL VALLÈS- TARRAGONA SP SP Diumenge dia 16 a les 16:00h Pavelló Atmetlla del Vallès

SÈNIOR FEMENÍ ( PRIMERA CATALANA)

GET BLUME VOLEIBOL- ANTON MASSAGUÉ SPSP Diumenge dia 16 a les 12:30h CCTE Esplugues de Llobregat

JUVENIL MASCULÍ ( PRIMERA CATALANA)

CEV HOSPITALET- FINQUES TARRACO SPSP  Dissabte dia 15 a les 18:00h Poliesportiu les Planes

JUVENIL FEMENÍ ( SEGONA CATALANA)

BARÇA CVB BLAU- ASISA SPSP Dissabte dia 15 a les 17:45h INEF Barcelona

CADET FEMENÍ ( SEGONA CATALANA)

BARÇA CVB BLAU- GRUPSERVIESPORT SPSP Dissabte dia 15 a les 16:00h INEF Barcelona

JUVENIL FEMENÍ "B" ( TERCERA CATALANA)

VÒLEI GELIDA- TARRAGONA SPSP Dissabte dia 15 a les 10:15h Pavelló Municipal de Gelida

CADET FEMENÍ "B" ( TERCERA CATALANA)

VÒLEI GELIDA- TARRAGONA SPSP Dissabte dia 15 a les 12:00h Pavelló Municipal de Gelida

CADET MASCULÍ ( PRIMERA CATALANA)

CEV HOSPITALET-KRABCHEMICAL SPSP Dissabte dia 15 a les 16:00h Poliesportiu les Planes

INFANTIL MASCULÍ ( PRIMERA CATALANA)

CV ARENYS- TARRAGONA SPSP Dissabte dia 15 a les 18:00h Pavelló Font de les Creus

La imagen puede contener: 10 personas, personas practicando deporte y cancha de baloncesto

 

RESULTATS

SÈNIOR MASCULÍ "B" ( PRIMERA CATALANA)

TARRAGONA SP SP- GET BLUME VOLEIBOL 0-3 (19-25/22-25/16-25)

SÈNIOR FEMENÍ ( PRIMERA CATALANA)

ANTON MASSAGUÉ SP SP - MOTOCAR BALÀFIA VÒLEI LLEIDA 3-0 ( 27-25 25-17 25-15)

ALEVÍ MASCULÍ

TARRAGONA SP SP- CV MOLINS VERMELL 5-0 (15-5/15-1/15-1/15-7/15-5)

ALEVÍ FEMENÍ

TARRAGONA SP SP- CE ESCOLA SANT GERVASI TARONJA 5-0 (15-12/15-8/15-4/15-6/15-3)

JUVENIL MASCULÍ (PRIMERA CATALANA)

FINQUES TARRACO SP SP- CTI BALÀFIA VÒLEI 3-0 (27-25/25-19/25-19)

JUVENIL FEMENÍ ( SEGONA CATALANA)

ASISA SP SP- CV VALL D'HEBRON GROC 3-1 (21-25/25-15/25-22/25-15)

CADET FEMENÍ ( SEGONA CATALANA)

GRUPSERVIESPORT SP SP- CV VALL D'HEBRON GROC 3-0 (25-15/25-17/25-22)

JUVENIL FEMENÍ "B" ( TERCERA CATALANA)

TARRAGONA SP SP- CECELL LLEIDA "C" 0-3 (14-25/11-25/18-25)

CADET FEMENÍ "B" ( TERCERA CATALANA)

TARRAGONA SP SP- CECELL LLEIDA "C" 0-3 (15-25/14-25/13-25)

CADET MASCULÍ ( PRIMERA CATALANA)

KRABCHEMICAL SPSP- CN SABADELL 2-3 (25-9/22-25/25-18/22-25/9-15)

INFANTIL MASCULÍ ( PRIMERA CATALANA)

TARRAGONA SP SP- CN SABADELL 0-3 (8-25/13-25/18-25)

SÈNIOR MASCULÍ SUPERLLIGA 2

MICHELIN MINTONETTE ALMERIA- TARRAGONA SP SP 0-3 (13-25/16-25/13-25)

INFANTIL FEMENÍ ( SEGONA CATALANA)

CV MATARÓ- ERCROS SPSP 1-3 (6-25/25-11/23-25/14-25)

Página 1 de 100