1a TROBADA DE MINI VÒLEI DEL TARRAGONÈS

Us volem informar de la 1a Trobada de Mini vòlei del Tarragonès 2018-2019, que tindrà lloc al Pavelló Municipal de Sant Pere i Sant Pau el proper dissabte 24 de novembre.

Les modalitats convocades per aquesta trobada són BENJAMÍ i ALEVÍ, tant femení, masculí o mixt.

Per inscriure els vostres equips a la trobada, heu d'omplir el full d'inscripció i retornar-lo al correu Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la. abans del proper dimecres 21/11/2018.

 

PARTITS DEL CAP DE SETMANA: 17 I 18 NOVEMBRE

Aquests són els partits dels que podreu gaudir aquest cap de setmana.

JUGUEN A CASA

SÈNIOR FEMENÍ

TARRAGONA SP I SP- ALPICAT VÒLEI ASSOCIACIÓ Dissabte dia 17 a les 18:00h

SÈNIOR MASCULÍ "B"

TARRAGONA SP I SP- CLUB VOLEIBOL REUS  Dissabte dia 17 a les 16:00h

INFANTIL FEMENÍ

TARRAGONA SP I SP- CVB BARÇA Dissabte dia 17 a les 16:00h

ES DESPLACEN

SÈNIOR MASCULÍ SUPERLLIGA 2

CV LEGANÉS- TARRAGONA SP I SP Dissabte dia 17 a les 19:00h Pabellón Emilia Pardo Bazán

JUVENIL MASCULÍ

CV ROQUETES- TARRAGONA SP I SP Dissabte 17 a les 10:30h Pavello Poliesportiu Roquetes

JUVENIL FEMENÍ

CE CLAVER- TARRAGONA SP I SP Diumenge dia 18 a les 11:45h Pavelló Juanjo Garra

CADET FEMENÍ

CE CLAVER- TARRAGONA SP I SP Diumenge dia 18 a les 10:00h Pavelló Juanjo Garra

 

 

 

 

PRESENTACIÓ I HOMENATGE

Aquest passat dissabte va tenir lloc la presentació oficial dels diferents equips del club, així com un petit reconeixement a la gran tasca realitzada per els germans Stevovski ( Alek i Vlado) durant els 16 anys en els que han estat defensant els colors del Club.

Aquest any deixen les pistes com a jugadors però continuaran lligats a l'entitat com a entrenadors i com a gerent i director esportiu, respectivament.

A la celebració, a més, varem felicitar a Vlado per el seu aniversari. MOLTES FELICITATS

SÈNIOR MASCULÍ SUPERLLIGA 2

SÈNIOR MASCULÍ "B"

SÈNIOR FEMENÍ

GRUP VETERANS

JUVENIL MASCULÍ

JUVENIL FEMENI

JUVENIL FEMENI LLIGA PREFERENT

CADET MASCULÍ

CADET FEMENÍ

INFANTIL MASCULÍ

INFANTIL FEMENÍ

INFANTIL FEMENI ESCOLAR

ALEVÍ MASCULÍ

ALEVÍ FEMENÍ

ALEVIÍ FEMENÍ ESCOLAR

PREBENJAMÍ

FOTOS: NÚRIA DE PABLOS

 

 

 

RESULTATS DELS PARTITS

Podeu consultar els resultats dels equips a l'apartat "EQUIPS" de la barra superior de la web. Clicant sobre la divisió i sobre l'equip corresponent.

 

 

 

 

AQUEST CAP DE SETMANA: PARTITS I PRESENTACIÓ

Aquest proper dissabte dia 10 el Club farà la presentació oficial de tots els seus 14  equips federats i el grup de veterans. Serà a les 20:00h al Pavelló Municipal de Sant Pere i Sant Pau.

A més podràs gaudir a casa dels següents partits;

JUVENIL MASCULÍ

TARRAGONA SP I SP- IGUALADA VÒLEI Dissabte dia 10 a les 10:00h

CADET MASCULÍ

TARRAGONA SP I SP- IGUALADA VÒLEI Dissabte dia 10 a les 10:00h

JUVENIL FEMENÍ

TARRAGONA SP I SP- CV MONJOS PANSALUD Dissabte dia 10 a les 10.45h

JUVENIL FEMENÍ PREFERENT

TARRAGONA SP I SP- MONTAGUT AC Dissabte dia 10 a les 16:00h

CADET FEMENÍ

TARRAGONA SP I SP- CV MONJOS PANSALUD Dissabte dia 10 a les 9:00h

ES DESPLACEN

SÈNIOR MASCULÍ SUPERLLIGA 2

VÒLEI MUNDET- TARRAGONA SP I SP Dissabte dia 10 a les 16:00h Pavelló Municipal del Carmel

SÈNIOR MASCULÍ "B"

CENAX BALÀFIA VÒLEI- TARRAGONA SP I SP Dissabte dia 10 a les 16:00h Pavelló Juanjo Garra

SÈNIOR FEMENÍ

VÒLEI SANT FRUITÓS- TARRAGONA SP I SP Dissabte dia 10 a les 16:00h Pavelló Municipal Sant Fruitós

INFANTIL FEMENÍ

CV VALL D'HEBRON- TARRAGONA SP I SP Diumenge dia 11 a les 13:30h Pavelló Olimpics Vall d'Hebron

LLIGA ALEVÍ

CV SANT QUIRZE NEGRE- TARRAGONA SP I SP Diumenge dia 11 a les 13:30h Poliesportiu Municipal l'Atmetlla

 

 

 

 

Pàgina 1 de 68