ACABEM EL FEBRER

Aquests són els partits dels que podreu gaudir aquest cap de setmana.

JUGUEN A CASA

JUVENIL FEMENI "B" ( TERCERA CATALANA)

TARRAGONA SPSP- CV SALOU Dissabte dia 29 a les 11:15h

CADET FEMENÍ "B" ( TERCERA CATALANA)

TARRAGONA SPSP- CV SALOU Dissabte dia 29 a les 9:30h

ES DESPLACEN

SÈNIOR MASCULÍ SUPERLLIGA 2

BARÇA VOLEIBOL- TARRAGONA SPSP Diumenge dia 1 a les 12:30h Parc Esportiu Llobregat

SÈNIOR MASCULÍ "B" ( PRIMERA CATALANA)

GET BLUME VOLEIBOL- TARRAGONA SPSP Diumenge dia 1 a les 10:30 CCTE Esplugues de Llobregat

SÈNIOR FEMENÍ ( PRIMERA CATALANA)

MOTORCAR BALÀFIA VÒLEI- ANTON MASSAGUÉ SPSP Dissabte dia 29 a les 18:00h Pavelló Juanjo Garra 

ALEVÍ MASCULÍ ( LLIGA MIXTA)

CN SABADELL FEMENÍ- TARRAGONA SPSP MASCULÍ Dissabte dia 29 a les 10:00h Pavelló 1

ALEVÍ FEMENÍ ( LLIGA MIXTA)

CN SABADELL MASCULÍ- TARRAGONA SPSP FEMENÍ Dissabte 29 a les 11:15h Pavelló 1 

JUVENIL MASCULÍ ( PRIMERA CATLANA)

CTI BALÀFIA VÒLEI- FINQUES TARRACO SPSP Dissabte dia 29 a les 10:00h Pavelló Juanjo Garra 

JUVENIL FEMENÍ ( SEGONA CATALANA)

CECELL LLEIDA "B"- ASISA SPSP Dissabte dia 29 a les 11:45h Pavelló Joan Oró

CADET FEMENÍ ( SEGONA CATALANA)

CECELL LLEIDA "B"- GRUPSERVIESPORT SPSP Dissabte dia 29 a les 10:00h Pavelló Joan Oró

CADET MASCULÍ ( PRIMERA CATALANA)

CN SABADELL- KRABCHEMICAL SPSP Dissabte dia 29 a les 11:45h Pavelló 3 

INFANTIL MASCULÍ ( PRIMERA CATALANA)

CN SABADELL- TARRAGONA SPSP Dissabte dia 29 a les 10:00h Pavelló 3

INFANTIL FEMENÍ ( SEGONA CATALANA)

CE ESCOLA SANT GERVASI TARONJA- ERCROS SPSP Diumenge dia 1 a les 10:00h Escola Sant Gervasi

La imagen puede contener: 4 personas, personas practicando deporte, cancha de baloncesto y pantalones

FOTO: XAVIC PHOTO & SPORTS (Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.)

 

PARTITS DE LA PROPERA JORNADA

Aquesta jornada tots els nostres equips juguen a casa!!

SÈNIOR MASCULÍ SUPERLLIGA 2

TARRAGONA SPSP- CV BENIDORM Dissabte dia 22 a les 20:00h

SÈNIOR FEMENÍ ( PRIMERA CATALANA)

ANTON MASSAGUÉSPSP- NOVELEC VÒLEI RUBÍ Dissabte dia 22 a les 16:30h

SÈNIOR MASCULÍ "B" ( PRIMERA CATALANA)

TARRAGONA SPSP- CV ALELLA Dissabte dia 22 a les 16:00h

JUVENIL MASCULÍ ( PRIMERA CATALANA)

FINQUES TARRACO SPSP- BARÇA VOLEIBOL Dissabte dia 22 a les 10:00h

JUVENIL FEMENÍ ( SEGONA CATALANA)

ASISA SPSP- CV TIANA- SD ESPANYOL Dissabte dia 22 a les 10:00h

CADET FEMENÍ ( SEGONA CATALANA)

GRUPSERVIESPORT SPSP- CV TIANA-SD ESPANYOL Dissabte dia 22 a les 11:45h

CADET MASCULÍ ( PRIMERA CATALANA)

KRABCHEMICAL SPSP- BARÇA VOLEIBOL Dissabte dia 22 a les 11:45h

INFANTIL MASCULÍ ( PRIMERA CATALANA)

TARRAGONA SPSP- BARÇA VOLEIBOL Dissabte dia 22 a les 11:45h

INFANTIL FEMENÍ ( SEGONA CATALANA)

ERCROS SPSP- AEE JAUME CALLIS VERMELL Dissabte dia 22 a les 16:00h

La imagen puede contener: una o varias personas y texto

 

 

Pàgina 1 de 101