COMENÇA LA SEGONA RONDA DE LA 1A FASE

Aquest proper cap de setmana comença la segona ronda del a 1a fase de les lligues.

Aquí us deixem els horaris dels partits.

JUGUEN A CASA

SÈNIOR MASCULÍ SUPERLLIGA 2

TARRAGONA SP SP- BARÇA VOLEIBOL Dissabte dia 16 a les 20:00h

SÈNIOR MASCULÍ ( PRIMERA CATALANA)

TARRAGONA SP SP- AEE INSTITUT MONTSERRAT Dissabte dia 16 a les 16:00h

JUVENIL MASCULÍ (PRIMERA CATALANA)

FINQUES TARRACO SP SP- CV MOJOS PANSALUD Dissabte dia 16 a les 10:45h

JUVENIL FEMENÍ ( TERCERA CATALANA)

TARRAGONA SP SP- OPTICALIA CV VILANOVA GROC Dissabte dia 16 a les 10:00h

CADET FEMENÍ ( TERCERA CATALANA)

TARRAGONA SP SP- OPTICALIA VILANOVA GROC Dissabte dia 16 a les 11:45h

CADET MASCULÍ (PRIMERA CATALANA)

KRABCHEMICAL SP SP- CV MONJOS GRUPO CEMENTOS PORTLAND Dissabte dia 16 a les 9:00h

ES DESPLACEN

SÈNIOR FEMENÍ ( PRIMERA CATALANA)

CV AA LLARS MUNDET "A"- ANTON MASSAGUÉ SPSP Dissabte dia 16 a les 18:30h Pavelló del Carmel

ALEVÍ FEMENÍ

CV CUBELLES- TARRAGONA SP SP Dissabte dia 16 a les 11:30h Pavelló Municipal Cubelles

ALEVÍ MASCULI

BARÇA VOLEIBOL- TARRAGONA SPSP Diumenge dia 17 a les 10:00h Parc Esportiu Llobregat

JUVENIL FEMENÍ ( SEGONA CATALANA)

CV SALOU- ASISA SP SP Dissabte dia 16 a les 18:30h Pavelló Municipal d'Esports Salou

CADET FEMENÍ ( SEGONA CATALANA)

CV SALOU- GRUPSERVIESPORT SP SP Dissabte dia 16 a les 16:30h Pavelló Municipal d'Esports Salou

INFANTIL FEMENÍ

CV SALOU- TARRAGONA SP SP Dissabte dia 16 a les 16:30h Pavelló Municipal d'Esports Salou

La imagen puede contener: una o varias personas, personas practicando deporte y cancha de baloncesto

RESULTATS

SÈNIOR MASCULÍ (1a CATALANA)

TARRAGONA SP SP- VÒLEI MANRESA 2-3 (23-25/18-25/25-15/25-14/10-15)

ALEVÍ FEMENÍ

TARRAGONA SP SP- EIC SPORT CLUB 1-4 (3-15/15-6/9-15/8-15/6-15)

ALEVÍ MASCULÍ

TARRAGONA SP SP- CV SANT QUIRZE VERD 5-0 (15-7/15-2/15-5/15-3/15-11)

JUVENIL FEMENÍ (3a CATALANA)

AEE DOLORS MALLAFRÉ- TARRAGONA SP SP 0-3 (5-25/17-25/17-25)

CADET FEMENÍ (3a CATALANA)

AEE DOLORS MALLAFRÉ- TARRAGONA SP SP 0-3 (19-25/14-25/21-25)

SÈNIOR MASCULÍ SUPERLLIGA 2

SERVIGROUP BENIDORM- TARRAGONA SP SP 0-3  (22-25/18-25/16-25)

SÈNIOR FEMENÍ (1a CATALANA)

CLUB VÒLEI OLOT-HOTEL ALTA GARROTXA- ANTON MASSAGUÉ SP SP 2-3 (18-25/26-24/25-10/18-25/11-15)

JUVENIL MASCULÍ (1a CATALANA)

LA TORRE DE CLARAMUNT VÒLEI CLUB- FINQUES TARRACO SPSP 2-3 (23-25/20-25/25-23/25-22/11-15)

JUVENIL FEMENÍ (2a CATALANA)

BARÇA CVB GRANA- ASISA SP SP 2-3 (16-25/20-25/25-15/25-23/13-15)

CADET FEMENÍ (2a CATALANA)

BARÇA CVB GRANA- GRUPSERVIESPORT SP SP 3-1 (25-21/23-25/25-21/25-18)

CADET MASCULÍ (1a CATALANA)

LA TORRE DE CLARAMUNT VÒLEI CLUB- KRAB CHEMICAL 0-3 (18-25/17-25/24-26)

INFANTIL MASCULÍ (1a CATALANA)

MÀGIC VÒLEI VILADECANS- TARRAGONA SP SP 0-3 (7-25/10-25/21-25)

INFANTIL FEMENÍ ( 2a CATALANA)

CECELL LLEIDA "B"- TARRAGONA SP SP 3-2 (25-18/25-19/24-26/19-25/17-15)

La imagen puede contener: 2 personas, personas practicando deporte y cancha de baloncesto

 

ARRIBEM A LA MEITAT DE LA PRIMERA VOLTA

Aquest proper cap de setmana arribarem al final dels partits d'anada de la primera volta, tant en lligues femenines com amb el Sènior Masculí de 1a catalana.

Aquí us deixem els horaris dels partits.

JUGUEN A CASA

SÈNIOR MASCULÍ (1a CATALANA)

TARRAGONA SP SP- VÒLEI MANRESA Dissabte dia 9 a les 20:00h

ALEVÍ FEMENÍ

TARRAGONA SP SP- EIC SPORT CLUB Dissabte dia 9 a les 9:00h

ALEVÍ MASCULÍ

TARRAGONA SP SP- CV SANT QUIRZE VERD Dissabte dia 9 a les 11:00h

JUVENIL FEMENÍ (3a CATALANA)

AEE DOLORS MALLAFRÉ- TARRAGONA SP SP Dissabte dia 9 a les 10:00h

CADET FEMENÍ (3a CATALANA)

AEE DOLORS MALLAFRÉ- TARRAGONA SP SP Dissabte dia 9  a les 11:45h 

ES DESPLACEN

SÈNIOR MASCULÍ SUPERLLIGA 2

SERVI GROUP BENIDORM- TARRAGONA SP SP Dissabte dia 9 a les 19:00h Pabellón Raúl Mesa

SÈNIOR FEMENÍ (1a CATALANA)

CLUB VÒLEI OLOT-HOTEL ALTA GARROTXA- ANTON MASSAGUÉ SP SP Diumenge dia 10 a les 12:15h Pavelló Municipal Pla dels Arcs

JUVENIL MASCULÍ (1a CATALANA)

LA TORRE DE CLARAMUNT VÒLEI CLUB- FINQUES TARRACO SPSP Dissabte dia 9 a les 11:45h Pavelló Municipal del Vinçó

JUVENIL FEMENÍ (2a CATALANA)

BARÇA CVB GRANA- ASISA SP SP Dissabte dia 9 a les 17:45h INEF Barcelona

CADET FEMENÍ (2a CATALANA)

BARÇA CVB GRANA- GRUPSERVIESPORT SP SP Dissabte dia 9 a les 16:00h INEF Barcelona

CADET MASCULÍ (1a CATALANA)

LA TORRE DE CLARAMUNT VÒLEI CLUB- KRAB CHEMICAL SP SP Dissabte dia 9  les 10:00h Pavelló Municipal del Vinço

INFANTIL MASCULÍ (1a CATALANA)

MÀGIC VÒLEI VILADECANS- TARRAGONA SP SP Dissabte dia 9 a les 12:30h Pavelló Montserratina

INFANTIL FEMENÍ ( 2a CATALANA)

CECELL LLEIDA "B"- TARRAGONA SP SP Dissabte dia 9 a les 16:00h Pavelló Joan Oró

 

 

RESULTATS

SÈNIOR MASCULÍ SUPERLLIGA MASCULINA 2

TARRAGONA SP SP- MICHELIN MINTONETTE ALMERIA 3-0 (25-21/25-23/25-20)

SÈNIOR FEMENÍ ( PRIMERA CATALANA)

ANTON MASSAGUÉ SP SP- CV VILASSAR 3-0 (25-15/25-14/25-16)

JUVENIL MASCULÍ (PRIMERA CATALANA)

FINQUES TARRACO SP SP- CV BARBERÀ 3-0 (25-15/25-19/25-18)

JUVENIL FEMENÍ (SEGONA CATALANA)

ASISA SP SP- CV ESPLUGUES "B" 3-0 (25-15/25-19/25-18)

CADET FEMENÍ ( SEGONA CATALANA)

GRUPSERVIESPORT SP SP - CV ESPLUGUES "B" 3-2 (21-25/26-24/25-14/13-25/25-23)

CADET MASCULÍ ( PRIMERA CATALANA)

BK CHEMICAL SP SP- CV BARBERÀ 3-0 (25-13/25-7/25-14)

INFANTIL MASCULÍ (PRIMERA CATALANA)

TARRAGONA SP SP- CV BARBERÀ 0-3 (13-25/8-25/10-25)

INFANTIL FEMENÍ ( SEGONA  CATALANA)

TARRAGONA SP SP- CEVOL TORREDEMBARRA 3-1 (25-8/20-25/25-9/25-11)

SÈNIOR MASCULÍ (PRIMERA CATALANA)

AE SANDOR- TARRAGONA SP SP 1-3 (28-30/23-25/25-23/21-25)

JUVENIL FEMENÍ ( TERCERA CATALANA)

CV SALOU- TARRAGONA SP SP 0-3 (9-25/20-25/19-25)

CADET FEMENÍ ( TERCERA C ATALANA)

CV SALOU- TARRAGONA SP SP 3-0 (25-10/25-8/25-20)

La imagen puede contener: 10 personas, personas sonriendo

CLASSIFICACIONS A LA SISENA JORNADA DE LLIGA

Gairebé arribem a l'equador de la primera volta de  les lligues. Aquí us deixem un petit repàs de com estan, a les classificacions, els nostres equips a les seves respectives categories.

SÈNIOR MASCULÍ SUPERLLIGA 2

2on classificat amb 15 punts ( empatat amb el FC Barcelona, 1er classificat)

SÈNIOR MASCULÍ ( PRIMERA CATALANA)

5è classificat amb 9 punts

SÈNIOR FEMENÍ ( PRIMERA CATALANA)

1r classificat amb 13 punts ( empatat a punts amb el segon classificat, Vòlei Premià, que té un partit menys)

JUVENIL MASCULÍ (PRIMERA CATALANA)

1r classificat amb 15 punts (empatat a punts amb el segon classificat, Monjos Pansalud)

JUVENIL FEMENÍ (SEGONA CATALANA)

4t classificat amb 9 punts (amb 1 partit menys)

CADET FEMENÍ ( SEGONA CATALANA) 

2on classificat amb 11 punts ( amb 1 partit menys)

CLASSIFICACIÓ CONJUNTA JUVENIL I CADET (SEGONA CATALANA)

4t classificades amb 20 punts ( empatades amb el Gavà, a falta d'un partit aplaçat)

JUVENIL FEMENÍ (TERCERA CATALANA)

7s classificats amb 3 punts ( primer any en la categoria, amb molt bona progressió)

CADET FEMENÍ ( TERCERA CATALANA) 

8e classificat amb 2 punts ( primer any en la categoria, amb molt bona progressió)

CLASSIFICACIÓ CONJUNTA JUVENIL I CADET ( TERCERA CATALANA)

8e classificats amb 5 punts

CADET MASCULÍ ( PRIMERA CATALANA)

1r classificat amb 12 punts ( amb 1 partit menys)

INFANTIL MASCULÍ ( PRIMERA CATALANA)

1r classificat amb 10 punts ( amb un partit de més)

INFANTIL FEMENÍ ( SEGONA CATALANA)

1r classificat amb 17 punts

La imagen puede contener: 3 personas, personas practicando deporte y cancha de baloncesto

 

 

Pàgina 1 de 89