RESULTATS DELS PARTITS DEL CAP DE SETMANA

Aquí teniu els resultats dels partits del cap de setmana:

SÈNIOR MASCULÍ SUPERLLIGA 2

TARRAGONA SP SP- VP MADRID 3-0 (25-17 /25-20 /27-25)

SÈNIOR MASCULÍ "B"

TARRAGONA SP SP- CENAX BALÀFIA VÒLEI LLEIDA  3-0 (25-6/25-9/25-15)

SÈNIOR FEMENÍ

TARRAGONA SP SP- VÒLEI SANT FRUITÓS  3-0 (25-23/25-18/25-21)

JUVENIL FEMENÍ PREFERENT

TARRAGONA SP SP - AAEE DOLORS MALLAFRÉ "B"  0-3 (14-25/17-25/20-25)

INFANTIL FEMENÍ

GRUPSERVIESPORT SP SP- CV VALL D'HEBRON  1-3 (23-25/22-25/25-22/15-25/

JUVENIL MASCULÍ

IGUALADA VÒLEI CLUB- TARRAGONA SP SP 1-3 (17-25/27-25/7-25/19-25)

JUVENIL FEMENÍ

CV MONJOS PANSALUD- TARRAGONA SP SP 3-0 (25-21/25-15/25-16)

CADET FEMENÍ

CV MONJOS PANSALUD- TARRAGONA SP SP 3-0 (25-9/25-14/25-12)

CADET MASCULÍ

IGUALADA VÒLEI CLUB- TARRAGONA SP SP 0-3 (18-25/14-25/9-25)

 

ÚLTIMA JORNADA DE LA PRIMERA VOLTA FEMENINA

Aquest proper cap de setmana es disputarà l'últim partit de la primera volta de les lligues femenines ( i del Sènior Masculí B)

Un cop acabada aquesta volta els equips es recolocaran en dues categories; Grup campionat i grup de permanència.

Us deixem els horaris dels partits d'aquesta setmana

JUGUEN A CASA

SÈNIOR MASCULÍ SUPERLLIGA 2

TARRAGONA SP SP- VP MADRID Dissabte dia 19 a lkes 20:00h

SÈNIOR MASCULÍ "B"

TARRAGONA SP SP- CENAX BALÀFIA VÒLEI LLEIDA Dissabte dia 19 a les 16:00h

SÈNIOR FEMENÍ

TARRAGONA SP SP- VÒLEI SANT FRUITÓS Dissabte dia 19 a les 16:30h

JUVENIL FEMENÍ PREFERENT

TARRAGONA SP SP - AAEE DOLORS MALLAFRÉ "B" Dissabte dia 19 a les 10:00h

INFANTIL FEMENÍ

GRUPSERVIESPORT SP SP- CV VALL D'HEBRON Dissabte dia 19 a les 16:30h

ES DESPLACEN

JUVENIL MASCULÍ

IGUALADA VÒLEI CLUB- TARRAGONA SP SP Diumenge dia 20 a les 12:00h Complex Esportiu les Comes

JUVENIL FEMENÍ

CV MONJOS PANSALUD- TARRAGONA SP SP Dissabte dia 19 a les 12:45 Pav Mun. Santa Margarida i els Monjos

CADET FEMENÍ

CV MONJOS PANSALUD- TARRAGONA SP SP Dissabte dia 19 a les 11:00h Pav Mun Santa Margarida i els Monjos

CADET MASCULÍ

IGUALADA VÒLEI CLUB- TARRAGONA SP SP Diumenge dia 20 a les 14:00h Complex Esportiu les Comes

MARCADORS DEL CAP DE SETMANA

Aquí teniu els resultats del cap de setmana  

CADET MASCULÍ

TARRAGONA SP SP- CV SALOU   3-0 (25-8/25-8/25-18)

INFANTIL MASCULÍ

TARRAGONA SP SP- ESCOLA SANT GERVASI  3-0 (25-6/25-17/25-9)

SÈNIOR MASCULÍ "B"

CV COMETA BELLVEI- TARRAGONA SP SP  0-3 (13-25/14-25/22-25)

SÈNIOR FEMENÍ

PANTERES GROGUES SÈNIOR FEMENÍ- TARRAGONA SP SP   0-3 (14-25/24-26/20-25)

JUVENIL FEMENÍ

VÒLEI SANT JUST GROC- TARRAGONA SP SP  3-2 (25-15/25-20/22-25/20-25/15-12)

CADET FEMENÍ

VÒLEI SANT JUST GROC- TARRAGONA SP SP  3-2 (25-6/22-25/19-25/25-16/15-9)

INFANTIL FEMENÍ 

CV GAVÀ VERMELL- GRUPSERVIESPORT SP SP 0-3 (11-25/16-25/13-25)

 

Pàgina 9 de 81