RESULTATS DEL CAP DE SETMANA

Aquí teniu els resultats dels partits del cap de setmana. Els partits que es jugaven fora i l'aleví han estat aplaçats.

SÈNIOR MASCULÍ SUPERLLIGA 2

TARRAGONA SP SP- CV PIZARRA 3-0 (25-11/25-18/25-18)

SÈNIOR FEMENÍ (1A CATALANA)

ANTON MASSAGUÉ SP SP. CV VALL D'HEBRON 3-2 (16-25/25-18/26-28/25-15/15-11)

JUVENIL FEMENÍ (3A CATALANA)

TARRAGONA SP SP- AAEE DOLORS MALLAFRÉ "B" 0-3 (23-25/21-25/23-25)

CADET FEMENÍ (3A CATALANA)

TARRAGONA SP SP- AAEE DOLORS MALLAFRÉ "B" 2-3 (29-27/24-26/25-11/24-26/11-15)

INFANTIL FEMENÍ (2A CATALANA)

TARRAGONA SP SP- AEE ELISABETH SALOU 3-0 (25-9/25-21/25-11)

La imagen puede contener: una o varias personas, personas en el escenario, pantalones y cancha de baloncesto

PROPERS PARTITS

JUGUEN A CASA

SÈNIOR MASCULÍ SUPERLLIGA 2

TARRAGONA SP SP- CV PIZARRA Dissabte dia 19 a les 20:00h

SÈNIOR FEMENÍ (1A CATALANA)

ANTON MASSAGUÉ SP SP. CV VALL D'HEBRON Diumenge dia 20 a les 17:00h

JUVENIL FEMENÍ (3A CATALANA)

TARRAGONA SP SP- AAEE DOLORS MALLAFRÉ "B" Dissabte dia 19  a les 11:45h

CADET FEMENÍ (3A CATALANA)

TARRAGONA SP SP- AAEE DOLORS MALLAFRÉ "B" Dissabte dia 19 a les 10:00h

INFANTIL FEMENÍ (2A CATALANA)

TARRAGONA SP SP- AEE ELISABETH SALOU Dissabte dia 19 a les 10:00h

ALEVÍ FEMENÍ

TARRAGONA SP SP- CV MARTORELL LOLA ANGLADA Dissabte dia 19 a les 13.30h

TOTS ELS DESPLAÇAMENTS D'AQUEST CAP DE SETMANA QUEDEN AJORNATS

SÈNIOR MASCULÍ (1A CATALANA)

JORBA SOLÀ IGUALADA VÒLEI CLUB- TARRAGONA SP SP Dissabte dia 19 a les 20:00h Pavelló les Comes

JUVENIL MASCULÍ (1A CATALANA)

AE SANDOR "VERMELL"- FINQUES TARRACO SP SP Dissabte dia 19 a les 19.30h Poliesportiu Sant Ildefons

JUVENIL FEMENÍ ( 2A CATALANA)

CV GAVÀ VERMELL- ASISA SP SP Diumenge dia 20 a les 10:00h Pavelló Municipal Can Tintorer

CADET FEMENÍ (2A CATALANA)

CV GAVÀ VERMELL- GRUPSERVIESPORT SP SP Diumenge dia 20  a les 11:45h Pavelló Municipal Can Tintorer

CADET MASCULÍ (1A CATALANA)

ESCOLA ORLANDAI- BK CHEMICAL SP SP Diumenge dia 20 a les 16:00h Col·legi Sagrat Cor Sarrià

 

RESULTATS DELS PARTIS DEL CAP DE SETMANA

Aquí teniu els resultats dels partits del cap de setmana

SÈNIOR MASCULÍ SUPERLLIGA 2

TARRAGONA SP SP -VOLEIBOL MUNDET  3 - 0 (25-16/25-19/25-15)

JUVENIL FEMENÍ (2A CATALANA)

ASISA SP SP- VOLEI SANT ESTEVE 3-0 (25-13/25-21/25-16)

CADET FEMENÍ (2A CATALANA)

GRUPSERVIESPORT SP SP- VOLEI SANT ESTEVE 3-0 (25-13/25-9/25-14)

JUVENIL MASCULÍ (1A CATALANA)

FINQUES TARRACO SPSP- CV ROQUETES 3-1 (22-25/25-17/25-17/25-23)

CADET MASCULÍ (1A CATALANA)

TARRAGONA SP SP- IGUALADA VOLEI CLUB 3-0 (25-14/25-10/25-9)

INFANTIL MASCULÍ (1A CATALANA)

TARRAGONA SP SP- CEVOL TODERREMBARRA 3-0 (25-7/25-12/25-13)

INFANTIL FEMENÍ (2A CATALANA)

TARRAGONA SP SP- CV ROQUETES 3-0 (25-7/25-10/25-15)

SÈNIOR MASCULÍ (1A CATALANA)

VIKINGS VOLEI PRAT- TARRAGONA SP SP 3-1 (25-12/18-25/25-23/25-16)

SÈNIOR FEMENÍ (1A CATALANA)

VOLEI SANT FRUITÓS- ANTON MASSAGUÉ SP SP 1-3 (16-25/20-25/25-19/13-25)

JUVENIL FEMENÍ (3A CATALANA)

CV MONJOS "B"- TARRAGONA SP SP 3-1 (25-20/25-14/26-28/25-16)

CADET FEMENÍ (3A CATALANA)

CV MONJOS "B"- TARRAGONA SP SP 3-2 (25-19/25-13/24-26/24-26/18-16)

PARTITS DE LA PROPERA SETMANA

No parem. 

Aquesta setmana podeu disfrutar dels següents partits.

JUGUEN A CASA

SÈNIOR MASCULÍ SUPERLLIGA 2

TARRAGONA SP SP -VOLEIBOL MUNDET  Dissabte dia 12 a les 20:00h

JUVENIL FEMENÍ (2A CATALANA)

ASISA SP SP- VOLEI SANT ESTEVE Dissabte dia 12 a les 11:45h

CADET FEMENÍ (2A CATALANA)

GRUPSERVIESPORT SP SP- VOLEI SANT ESTEVE Dissabte dia 12 a les 10:00h

JUVENIL MASCULÍ (1A CATALANA)

FINQUES TARRACO SPSP- CV ROQUETES Dissabte dia 12 a les 10:00h

CADET MASCULÍ (1A CATALANA)

TARRAGONA SP SP- IGUALADA VOLEI CLUB Dissabte dia 12 a les 11:15h

INFANTIL MASCULÍ (1A CATALANA)

TARRAGONA SP SP- CEVOL TODERREMBARRA Dissabte dia 12 a les 9:30h

INFANTIL FEMENÍ (2A CATALANA)

TARRAGONA SP SP- CV ROQUETES Dissabte dia 12 a les 11:45h

ES DESPLACEN

SÈNIOR MASCULÍ (1A CATALANA)

VIKINGS VOLEI PRAT- TARRAGONA SP SP Dissabte dia 12 a les 16:15h Pavelló Julio Mendez

SÈNIOR FEMENÍ (1A CATALANA)

VOLEI SANT FRUITÓS- ANTON MASSAGUÉ SP SP Diumenge dia 13 a les 11:45h Pavelló Municipal Sant Fruitós

JUVENIL FEMENÍ (3A CATALANA)

CV MONJOS "B"- TARRAGONA SP SP Diumenge dia 13 a les 11:45h Pavelló Municipal de Santa Margarida i els Monjos

CADET FEMENÍ (3A CATALANA)

CV MONJOS "B"- TARRAGONA SP SP Diumenge dia 13 a les 10:00h Pavelló Municipal de Santa Margarida i els Monjos 

 

Pàgina 3 de 89