PARTITS DE LA PROPERA SETMANA

JUGUEN A CASA

JUVENIL MASCULÍ (PRIMERA CATALANA)

FINQUES TARRACO SPSP- CV SANT MARTÍ- ANDORRA Dissabte dia 23 a les 10:00h

JUVENIL FEMENÍ (SEGONA CATALANA)

ASISA SPSP- CV LA PALMA Dissabte dia 23 a les 11:45h

CADET FEMENÍ ( SEGONA CATALANA)

GRUPSERVIESPORT SP SP- CV LA PALMA Dissabte dia 23 a les 10:00h

CADET MASCULÍ ( PRIMERA CATALANA)

KRABCHEMICAL SP SP- CV SANT MARTÍ- ANDORRA Dissabte dia 23 a les 11:45h

INFANTIL MASCULÍ ( PRIMERA CATALANA)

TARRAGONA SP SP- CV SANT MARTÍ- ANDORRA Dissabte dia 23 a les 10:30h

INFANTIL FEMENÍ ( SEGONA CATALANA)

TARRAGONA SP SP- BALÀFIA VÒLEI- CLAVER Dissabte dia 23 a les 18:00h

ES DESPLACEN

SÈNIOR MASCULÍ SUPERLLIGA 2

CV MEDITERRÁNEO CASTELLÓN- TARRAGONA SP SP Dissabte dia 23 a les 19:30h Pabellón Ciudad Deportiva

SÈNIOR MASCULÍ ( PRIMERA CATALANA)

CV REUS- TARRAGONA SP SP Diumenge dia 24 a les 18:00h Pavelló Olimpic de Reus

SÈNIOR FEMENÍ (PRIMERA CATALANA)

CEV HOSPITALET- ANTON MASSAGUÉ SP SP Dissabte dia 23 a les 19:30h Polideportivo el Gornal

JUVENIL FEMENÍ ( TERCERA CATALANA)

EIC SPORT CLUB- TARRAGONA SP SP Diumenge dia 24 a les 17:45h Pavelló EIC

CADET FEMENÍ ( TERCERA CATALANA)

EIC SPORT CLUB- TARRAGONA SPSP Diumenge dia 24 a les 16:00h Pavelló EIC

 

RESULTATS DEL CAP DE SETMANA

SÈNIOR MASCULÍ SUPERLLIGA 2

TARRAGONA SP SP- BARÇA VOLEIBOL 1-3   (25-16/21-25/20-25/21-25)

SÈNIOR MASCULÍ ( PRIMERA CATALANA)

TARRAGONA SP SP- AEE INSTITUT MONTSERRAT 0-3 (18-25/25-27/17-25)

JUVENIL MASCULÍ (PRIMERA CATALANA)

FINQUES TARRACO SP SP- CV MOJOS PANSALUD 3-1 (25-18/20-25/28-26/26-24)

JUVENIL FEMENÍ ( TERCERA CATALANA)

TARRAGONA SP SP- OPTICALIA CV VILANOVA GROC 2-3 (25-22/20-25/11-25/25-22/5-15)

CADET FEMENÍ ( TERCERA CATALANA)

TARRAGONA SP SP- OPTICALIA VILANOVA GROC 0-3(12-25/24-26/19-25)

CADET MASCULÍ (PRIMERA CATALANA)

KRABCHEMICAL SP SP- CV MONJOS GRUPO CEMENTOS PORTLAND 3-0 (25-23/25-14/25-23)

SÈNIOR FEMENÍ ( PRIMERA CATALANA)

CV AA LLARS MUNDET "A"- ANTON MASSAGUÉ SPSP 1-3 (19-25/18-25/25-23/20-25)

ALEVÍ FEMENÍ

CV CUBELLES- TARRAGONA SP SP 

ALEVÍ MASCULI

BARÇA VOLEIBOL- TARRAGONA SPSP 3-2 (15-4/12-15/15-17/16-14/16-14)

JUVENIL FEMENÍ ( SEGONA CATALANA)

CV SALOU- ASISA SP SP 3-2 (33-31/23-25/25-18/16-25/15-13)

CADET FEMENÍ ( SEGONA CATALANA)

CV SALOU- GRUPSERVIESPORT SP SP 2-3 (25-14/22-25/25-15/26-28/12-15)

INFANTIL FEMENÍ

CV SALOU- TARRAGONA SP SP  0-3 (19-25/13-25/16-25)

La imagen puede contener: una o varias personas y cancha de baloncesto

COMENÇA LA SEGONA RONDA DE LA 1A FASE

Aquest proper cap de setmana comença la segona ronda del a 1a fase de les lligues.

Aquí us deixem els horaris dels partits.

JUGUEN A CASA

SÈNIOR MASCULÍ SUPERLLIGA 2

TARRAGONA SP SP- BARÇA VOLEIBOL Dissabte dia 16 a les 20:00h

SÈNIOR MASCULÍ ( PRIMERA CATALANA)

TARRAGONA SP SP- AEE INSTITUT MONTSERRAT Dissabte dia 16 a les 16:00h

JUVENIL MASCULÍ (PRIMERA CATALANA)

FINQUES TARRACO SP SP- CV MOJOS PANSALUD Dissabte dia 16 a les 10:45h

JUVENIL FEMENÍ ( TERCERA CATALANA)

TARRAGONA SP SP- OPTICALIA CV VILANOVA GROC Dissabte dia 16 a les 10:00h

CADET FEMENÍ ( TERCERA CATALANA)

TARRAGONA SP SP- OPTICALIA VILANOVA GROC Dissabte dia 16 a les 11:45h

CADET MASCULÍ (PRIMERA CATALANA)

KRABCHEMICAL SP SP- CV MONJOS GRUPO CEMENTOS PORTLAND Dissabte dia 16 a les 9:00h

ES DESPLACEN

SÈNIOR FEMENÍ ( PRIMERA CATALANA)

CV AA LLARS MUNDET "A"- ANTON MASSAGUÉ SPSP Dissabte dia 16 a les 18:30h Pavelló del Carmel

ALEVÍ FEMENÍ

CV CUBELLES- TARRAGONA SP SP Dissabte dia 16 a les 11:30h Pavelló Municipal Cubelles

ALEVÍ MASCULI

BARÇA VOLEIBOL- TARRAGONA SPSP Diumenge dia 17 a les 10:00h Parc Esportiu Llobregat

JUVENIL FEMENÍ ( SEGONA CATALANA)

CV SALOU- ASISA SP SP Dissabte dia 16 a les 18:30h Pavelló Municipal d'Esports Salou

CADET FEMENÍ ( SEGONA CATALANA)

CV SALOU- GRUPSERVIESPORT SP SP Dissabte dia 16 a les 16:30h Pavelló Municipal d'Esports Salou

INFANTIL FEMENÍ

CV SALOU- TARRAGONA SP SP Dissabte dia 16 a les 16:30h Pavelló Municipal d'Esports Salou

La imagen puede contener: una o varias personas, personas practicando deporte y cancha de baloncesto

RESULTATS

SÈNIOR MASCULÍ (1a CATALANA)

TARRAGONA SP SP- VÒLEI MANRESA 2-3 (23-25/18-25/25-15/25-14/10-15)

ALEVÍ FEMENÍ

TARRAGONA SP SP- EIC SPORT CLUB 1-4 (3-15/15-6/9-15/8-15/6-15)

ALEVÍ MASCULÍ

TARRAGONA SP SP- CV SANT QUIRZE VERD 5-0 (15-7/15-2/15-5/15-3/15-11)

JUVENIL FEMENÍ (3a CATALANA)

AEE DOLORS MALLAFRÉ- TARRAGONA SP SP 0-3 (5-25/17-25/17-25)

CADET FEMENÍ (3a CATALANA)

AEE DOLORS MALLAFRÉ- TARRAGONA SP SP 0-3 (19-25/14-25/21-25)

SÈNIOR MASCULÍ SUPERLLIGA 2

SERVIGROUP BENIDORM- TARRAGONA SP SP 0-3  (22-25/18-25/16-25)

SÈNIOR FEMENÍ (1a CATALANA)

CLUB VÒLEI OLOT-HOTEL ALTA GARROTXA- ANTON MASSAGUÉ SP SP 2-3 (18-25/26-24/25-10/18-25/11-15)

JUVENIL MASCULÍ (1a CATALANA)

LA TORRE DE CLARAMUNT VÒLEI CLUB- FINQUES TARRACO SPSP 2-3 (23-25/20-25/25-23/25-22/11-15)

JUVENIL FEMENÍ (2a CATALANA)

BARÇA CVB GRANA- ASISA SP SP 2-3 (16-25/20-25/25-15/25-23/13-15)

CADET FEMENÍ (2a CATALANA)

BARÇA CVB GRANA- GRUPSERVIESPORT SP SP 3-1 (25-21/23-25/25-21/25-18)

CADET MASCULÍ (1a CATALANA)

LA TORRE DE CLARAMUNT VÒLEI CLUB- KRAB CHEMICAL 0-3 (18-25/17-25/24-26)

INFANTIL MASCULÍ (1a CATALANA)

MÀGIC VÒLEI VILADECANS- TARRAGONA SP SP 0-3 (7-25/10-25/21-25)

INFANTIL FEMENÍ ( 2a CATALANA)

CECELL LLEIDA "B"- TARRAGONA SP SP 3-2 (25-18/25-19/24-26/19-25/17-15)

La imagen puede contener: 2 personas, personas practicando deporte y cancha de baloncesto

 

ARRIBEM A LA MEITAT DE LA PRIMERA VOLTA

Aquest proper cap de setmana arribarem al final dels partits d'anada de la primera volta, tant en lligues femenines com amb el Sènior Masculí de 1a catalana.

Aquí us deixem els horaris dels partits.

JUGUEN A CASA

SÈNIOR MASCULÍ (1a CATALANA)

TARRAGONA SP SP- VÒLEI MANRESA Dissabte dia 9 a les 20:00h

ALEVÍ FEMENÍ

TARRAGONA SP SP- EIC SPORT CLUB Dissabte dia 9 a les 9:00h

ALEVÍ MASCULÍ

TARRAGONA SP SP- CV SANT QUIRZE VERD Dissabte dia 9 a les 11:00h

JUVENIL FEMENÍ (3a CATALANA)

AEE DOLORS MALLAFRÉ- TARRAGONA SP SP Dissabte dia 9 a les 10:00h

CADET FEMENÍ (3a CATALANA)

AEE DOLORS MALLAFRÉ- TARRAGONA SP SP Dissabte dia 9  a les 11:45h 

ES DESPLACEN

SÈNIOR MASCULÍ SUPERLLIGA 2

SERVI GROUP BENIDORM- TARRAGONA SP SP Dissabte dia 9 a les 19:00h Pabellón Raúl Mesa

SÈNIOR FEMENÍ (1a CATALANA)

CLUB VÒLEI OLOT-HOTEL ALTA GARROTXA- ANTON MASSAGUÉ SP SP Diumenge dia 10 a les 12:15h Pavelló Municipal Pla dels Arcs

JUVENIL MASCULÍ (1a CATALANA)

LA TORRE DE CLARAMUNT VÒLEI CLUB- FINQUES TARRACO SPSP Dissabte dia 9 a les 11:45h Pavelló Municipal del Vinçó

JUVENIL FEMENÍ (2a CATALANA)

BARÇA CVB GRANA- ASISA SP SP Dissabte dia 9 a les 17:45h INEF Barcelona

CADET FEMENÍ (2a CATALANA)

BARÇA CVB GRANA- GRUPSERVIESPORT SP SP Dissabte dia 9 a les 16:00h INEF Barcelona

CADET MASCULÍ (1a CATALANA)

LA TORRE DE CLARAMUNT VÒLEI CLUB- KRAB CHEMICAL SP SP Dissabte dia 9  les 10:00h Pavelló Municipal del Vinço

INFANTIL MASCULÍ (1a CATALANA)

MÀGIC VÒLEI VILADECANS- TARRAGONA SP SP Dissabte dia 9 a les 12:30h Pavelló Montserratina

INFANTIL FEMENÍ ( 2a CATALANA)

CECELL LLEIDA "B"- TARRAGONA SP SP Dissabte dia 9 a les 16:00h Pavelló Joan Oró

 

 

Pàgina 1 de 89