GRUPS DE LA SEGONA VOLTA DE LES LLIGUES FEMENINES

La propera setmana s'inicia la segona volta de les lligues femenines i del Sènior Masculí de segona catalana.

Aquí us deixem els grups amb els que s'enfrontaran (trobareu més informació a la web de la FCVB, http://competicio.fcvoleibol.cat/calendaris.asp)

SÈNIOR FEMENÍ 2a CATALANA

GRUP D'ASCENS

TARRAGONA SP SP, CV GAVÀ "A", MOTOCAR BALÀFIA VÒLEI, CV RUBÍ, AEC VALLBONA GRANOLLERS, VÒLEI SANT FRUITÓS, CV SANT QUIRZE, CV VILAFRANCA VERD.

SÈNIOR MASCULÍ 2a CATALANA

GRUP D'ASCENS

TARRAGONA SP SP, TORRE DE CLARAMUNT VÒLEI CLUB, CEV HOSPITALET, CLUB VOLEIBOL REUS, CV SANT PERE PESCADOR, FS CASTELLAR CANDELSA, CV L'ATMETLLA DEL VALLÈS "B", CV TERRASSA TECKNOPOINT.

JUVENIL I CADET FEMENÍ

GRUP PERMANÈNCIA

TARRAGONA SP SP, AEE DOLORS MALLAFRÉ, CV PREMIÀ DE DALT MARESME BLAU, VÒLEI ELS ARCS, CV ESPLUGUES "B", AEC VALLBONA GRANOLLERS E, CV VILAFRANCA VERD, CV MARTORELL.

INFANTIL FEMENÍ

GRUP PERMANÈNCIA

GRUPSERVIESPORT SP SP, CEV L'HOSPITALET "A", VÒLEI VILASSAR "A", CV MATARÓ, CE CLAVER, CV PREMIÀ DE DALT MARESME, CV GAVÀ VERMELL, CN SABADELL.

JUVENIL FEMENÍ PREFERENT

GRUP CLASSIFICACIÓ

TARRAGONA SP SP, JOVENTUT LES CORTS, CV TORDERA, CV CERDANYOLA "B", VÒLEI CANET, VÒLEI ELS ARCS FEMENÍ.

 

JORNADA DE LLIGA MACULINA

Aquesta setmana únicament es disputaran les lligues masculines ja que les femenines descansen per iniciar la propera setmana la segona fase de la competició.

Aquests són els partits dels que podreu gaudir aquesta setmana.

JUGUEN A CASA

JUVENIL MASCULÍ

TARRAGONA SP SP- CV ROQUETES Dissabte dia 26 a les 17:45h

TROBADA ALEVÍ

TARRAGONA SPSP - CV CUBELLES  Dissabte dia  26  a les  10:00h
EIC SPORT CLUB - CV CUBELLES   Dissabte dia  26  a les  11:15h
TARRAGONA SPSP -  EIC SPORT CLUB  Dissabte dia  26  a les  12:45h
 
JUVENIL MASCULÍ
TARRAGONA SP SP - CV BARBERÀ Diumenge dia 27 a les 10:00h
 
Es desplaça el Sènior Masculí SUPERLLIGA 2 que jugarà a Xàtiva el dia 26 a les 20:00h
XÀTIVA VOLEIBOL- TARRAGONA SP SP Pavelló Municipal de Xàtiva 
 
 
 

CLÍNIC DE LIDERATGE I COHESIÓ D'EQUIPS

Aquest proper més de gener alguns dels equips del Club realitzaran un Clínic de lideratge i cohesió d'equips, per tal de donar als equips les eines necessàries per afrontar i gestionar els altibaixos emocionals de la temporada.

El Clínic anirà de la mà del coach Àngel García.

https://setudecide.com/2019/01/17/club-volei-sant-pere-i-sant-pau/?fbclid=IwAR3PTYnZkZ-T7KPFChys1Jq89Dv8kLcPKDuORDiJJpkJwSLtdJd9A1dqKVY

 

 

FINAL DE LA PRIMERA VOLTA DE LES LLIGUES FEMENINES

Aquesta jornada hem arribat al final del a primera volta de les lligues femenines i del Sènior Masculí B.

Només els dos Sèniors han aconseguit classificar-se en el grup que jugarà per pujar de categoria ( grup d'ascens)

L'Infantil Femení, tot i assolir una meritòria 5a plaça en el seu primer any a primera divisió, jugarà en el grup de permanència.

El Juvenil Femení, on totes les components són de primer any, i el Cadet Femení, on la majoria de les noies és el primer any que competeixen en lliga federada, jugaran la fase de permanència.

El Juvenil Femení Preferent, també en el seu primer any, jugarà per la classificació.

Seguimmm!!!

 

RESULTATS DELS PARTITS DEL CAP DE SETMANA

Aquí teniu els resultats dels partits del cap de setmana:

SÈNIOR MASCULÍ SUPERLLIGA 2

TARRAGONA SP SP- VP MADRID 3-0 (25-17 /25-20 /27-25)

SÈNIOR MASCULÍ "B"

TARRAGONA SP SP- CENAX BALÀFIA VÒLEI LLEIDA  3-0 (25-6/25-9/25-15)

SÈNIOR FEMENÍ

TARRAGONA SP SP- VÒLEI SANT FRUITÓS  3-0 (25-23/25-18/25-21)

JUVENIL FEMENÍ PREFERENT

TARRAGONA SP SP - AAEE DOLORS MALLAFRÉ "B"  0-3 (14-25/17-25/20-25)

INFANTIL FEMENÍ

GRUPSERVIESPORT SP SP- CV VALL D'HEBRON  1-3 (23-25/22-25/25-22/15-25/

JUVENIL MASCULÍ

IGUALADA VÒLEI CLUB- TARRAGONA SP SP 1-3 (17-25/27-25/7-25/19-25)

JUVENIL FEMENÍ

CV MONJOS PANSALUD- TARRAGONA SP SP 3-0 (25-21/25-15/25-16)

CADET FEMENÍ

CV MONJOS PANSALUD- TARRAGONA SP SP 3-0 (25-9/25-14/25-12)

CADET MASCULÍ

IGUALADA VÒLEI CLUB- TARRAGONA SP SP 0-3 (18-25/14-25/9-25)

 

Pàgina 3 de 75