PROPERS PARTITS

Aquí teniu els partits dels que podreu gaudir el proper cap de setmana;

JUGUEN A CASA

SÈNIOR MASCULÍ SUPERLLIGA MASCULINA 2

TARRAGONA SP SP- MICHELIN MINTONETTE ALMERIA Dissabte dia 2 a les 20:00h

SÈNIOR FEMENÍ ( PRIMERA CATALANA)

ANTON MASSAGUÉ SP SP- CV VILASSAR Dissabte dia 2 a les 16:00h

JUVENIL MASCULÍ (PRIMERA CATALANA)

FINQUES TARRACO SP SP- CV BARBERÀ Dissabte dia 2 a les 10:00h

JUVENIL FEMENÍ (SEGONA CATALANA)

ASISA SP SP- CV ESPLUGUES "B" Dissabte dia 2 a les 11:45h

CADET FEMENÍ ( SEGONA CATALANA)

GRUPSERVIESPORT SP SP - CV ESPLUGUES "B" Dissabte dia 2 a les 10:00h

CADET MASCULÍ ( PRIMERA CATALANA)

BK CHEMICAL SP SP- CV BARBERÀ Dissabte dia 2 a les 11:45h

INFANTIL MASCULÍ (PRIMERA CATALANA)

TARRAGONA SP SP- CV BARBERÀ Dissabte dia 2 a les 10:00h

INFANTIL FEMENÍ ( SEGONA  CATALANA)

TARRAGONA SP SP- CEVOL TORREDEMBARRA Dissabte dia 2 a les 16:00h

ES DESPLACEN

SÈNIOR MASCULÍ (PRIMERA CATALANA)

AE SANDOR- TARRAGONA SP SP Diumenge dia 3 a les 11:45h Poliesportiu Sant Ildefons

JUVENIL FEMENÍ ( TERCERA CATALANA)

CV SALOU- TARRAGONA SP SP Dissabte dia 2 a les 18:15h Pavelló Municipal d'Esports Salou

CADET FEMENÍ ( TERCERA C ATALANA)

CV SALOU- TARRAGONA SP SP Dissabte dia 2 a les 16:30h Pavelló Municipal d'Esports Salou

La imagen puede contener: una o varias personas y cancha de baloncesto

 

FESTA DEL VÒLEI CATALÀ

El divendres dia 25 es va celebrar la sisena festa del vòlei català, organitzada per la Federació Catlana de Voleibol, a la sala d'actes del consell català de l'esport a Esplugues del Llobregat.

En aquesta festa el nostre Club ha rebut tres galardons corresponents a la temporada 18-19;

- 2on classificat lliga Catalana de Superlliga (Sènior Masculí)

- 2on classificat Segona Divisió Sènior Masculina ( Sènior B)

- 2on classificat Segona Divisió Sènior Femenina ( Sènior Femení)

Enhorabona!!

http://www.fcvoleibol.cat/noticia.php?ida=1&idn=2180&la-sisena-edicic%EF%BF%BD-de-la-festa-del-vc%EF%BF%BDlei-estca-en-marxa

RESULTATS DELS PARTITS

SÈNIOR MASCULÍ (PRIMERA CATALANA)

TARRAGONA SP SP- CV MONJOS PANSALUD ENERGY 2-3 (18-25/30-28/25-15/23-25/8-15)

JUVENIL FEMENÍ (SEGONA CATALANA)

ASISA SP SP- CV MONJOS PANSALUD 1-3 (23-25/25-17/21-25/19-25)

CADET FEMENÍ (SEGONA CATALANA)

GRUPSERVIESPORT SP SP- CV MONJOS PANSALUD 3-0 (25-17/26-24/25-22)

SÈNIOR MASCULÍ SUPERLLIGA 2

VP MADRID- TARRAGONA SP SP 0-3 (20-25/22-25/18-25)

SÈNIOR FEMENÍ (PRIMERA CATALANA)

CV PREMIÀ DE DALT MARESME- ANTON MASSAGUÉ SP SP 3-1 (27-25/21-25/25-22/25-20)

JUVENIL MASCULÍ (PRIMERA CATALANA)

INSTITUT ANNA GIRONELLA MUNDET- FINQUES TARRACO SP SP 0-3 (7-25/6-25/12-25)

JUVENIL FEMENÍ (TERCERA CATALANA)

CV VILAFRANCA VERD- TARRAGONA SP SP 3-0 (25-9/25-22/25-14)

CADET FEMENÍ (TERCERA CATALANA)

CV VILAFRANCA VERD- TARRAGONA SP SP 3-0 (28-26/25-22/25-15)

CADET MASCULÍ (PRIMERA CATALANA)

INSTITUT ANNA GIRONELLA LLARS MUNDET- BK CHEMICAL SP SP 0-3 (13-25/24-26/16-25)

INFANTIL MASCULÍ (PRIMERA CATALANA)

CV GELIDA- TARRAGONA SP SP 0-3 (6-25/13-25/13-25)

INFANTIL FEMENÍ ( SEGONA CATALANA)

CV CUBELLES- TARRAGONA SP SP 0-3  (8-25/10-25/25-25)

ALEVÍ MASCULÍ

CV ARENYS- TARRAGONA SP SP MASCULÍ 3-2 (17-15/13-15/15-7/14-16/15-13)

ALEVÍ FEMENÍ

CV MARTORELL MERCÈ RODOREDA- TARRAGONA SP SP FEMENÍ 2-3 (6-15/8-15/15-10/15-12/15-9)

 

 

I AQUESTA SETMANA....

Aquests són els partits dels que podeu gaudir aquest cap de setmana

JUGUEN A CASA

SÈNIOR MASCULÍ (PRIMERA CATALANA)

TARRAGONA SP SP- CV MONJOS PANSALUD ENERGY Dissabte dia 26 a les 20:00h

JUVENIL FEMENÍ (SEGONA CATALANA)

ASISA SP SP- CV MONJOS PANSALUD Dissabte dia 26 a les 9:45h

CADET FEMENÍ (SEGONA CATALANA)

GRUPSERVIESPORT SP SP- CV MONJOS PANSALUD Dissabte dia 26 a les 11:30h

ES DESPLACEN

SÈNIOR MASCULÍ SUPERLLIGA 2

VP MADRID- TARRAGONA SP SP Diumenge dia 27 a les 12:30 CDM ENTREVIAS

SÈNIOR FEMENÍ (PRIMERA CATALANA)

CV PREMIÀ DE DALT MARESME- ANTON MASSAGUÉ SP SP Dissabte dia 26 a les 16:00h

JUVENIL MASCULÍ (PRIMERA CATALANA)

INSTITUT ANNA GIRONELLA MUNDET- FINQUES TARRACO SP SP Dissabte dia 26 a les 11:45h Pavelló Carmel

JUVENIL FEMENÍ (TERCERA CATALANA)

CV VILAFRANCA VERD- TARRAGONA SP SP Dissabte dia 26 a les 13:00h Pavelló Nou

CADET FEMENÍ (TERCERA CATALANA)

CV VILAFRANCA VERD- TARRAGONA SP SP Dissabte dia 26 a les 11:15h Pavelló Nou

CADET MASCULÍ (PRIMERA CATALANA)

INSTITUT ANNA GIRONELLA LLARS MUNDET- BK CHEMICAL SP SP Dissabte dia 26 a les 10:00h Pavelló Carmel

INFANTIL MASCULÍ (PRIMERA CATALANA)

CV GELIDA- TARRAGONA SP SP Dissabte dia 26 a les 10:00h Pavelló Municipal Gelida

INFANTIL FEMENÍ ( SEGONA CATALANA)

CV CUBELLES- TARRAGONA SP SP Dissabte dia 26 a les 12:00h Pavelló Municipal Cubelles

ALEVÍ MASCULÍ

CV ARENYS- TARRAGONA SP SP MASCULÍ Dissabte dia 26 a els 12:30 Pavelló Font de les Creus

ALEVÍ FEMENÍ

CV MARTORELL MERCÈ RODOREDA- TARRAGONA SP SP FEMENÍ Diumenge dia 27 a les 13:15h Pavelló Can Cases

La imagen puede contener: 3 personas, personas practicando deporte, cancha de baloncesto y exterior

FOTO: JOSEP GARCIA

 

Página 5 de 92