PARTITS DEL PROPER CAP DE SETMANA (30/11-01/12)

Auí us deixem els propers partits;

JUGUEN A CASA

SÈNIOR MASCULÍ SUPERLLIGA 2

TARRAGONA SPSP- CV LEGANÉS Dissabte dia 30 a les 20:00h

SÈNIOR MASCULÍ (PRIMERA CATALANA)

TARRAGONA SPSP- VIKINGS VÒLEI PRAT  Dissabte dia 30 a les 16:00h

SÈNIOR FEMENÍ (PRIMERA CATALANA)

ANTON MASSAGUÉ SPSP- CV PREMIÀ DE DALT Dissabte dia 30 a les 16:00h

ANTON MASSAGUÉ SPSP- VÒLEI SANT FRUITÓS Diumenge dia 1 a les 17:30h

ALEVÍ MASCULÍ

TARRAGONA SPSP- CV ESPLUGUES "B" Dissabte dia 30 a les 14:00h

JUVENIL FEMENÍ ( TERCERA CATALANA)

TARRAGONA SP SP- CV MONJOS "B" Dissabte dia 30 a les 11:45h

CADET FEMENÍ (TERCERA CATALANA)

TARRAGONA SPSP- CV MONJOS "B" Dissabte dia 30 a les 10:00h

ES DESPLACEN

JUVENIL MASCULÍ ( PRIMERA CATALANA)

CV ROQUETES- FINQUES TARRACO SPSP  Dissabte dia 30 a les 10:00h Pavelló Poliesportiu Roquetes

JUVENIL FEMENÍ (SEGONA CATALANA)

VÒLEI SANT ESTEVE- ASISA SPSP Diumenge dia 1 a les 10:45 Pavelló Municipal Sant Esteve Sesrovires

CADET FEMENÍ (SEGONA CATALANA)

VÒLEI SANT ESTEVE- GRUPSERVIESPORT SPSP Diumenge dia 1 a les 12:30h Pavelló Municipal Sant Esteve Sesrovires

CADET MASCULÍ ( PRIMERA CATALANA)

IGUALADA VÒLEI CLUB- KRABCHEMICAL SPSP Dissabte dia 30 a les 17:45h Pavelló Municipal les Comes

INFANTIL MASCULÍ (PRIMERA CATALANA)

CEVOL TORREDEMBARRA- TARRAGONA SPSP Dijous dia 28 a les 19:30h Pavelló Sant Jordi

INFANTIL FEMENÍ (SEGONA CATALANA)

CV ROQUETES- TARRAGONA SPSP Dissabte dia 30 a les 11:45 Pavelló Poliesportiu Roquetes

La imagen puede contener: una o varias personas, personas practicando deporte y cancha de baloncesto

 

RESULTATS DELS PARTITS

JUVENIL MASCULÍ (PRIMERA CATALANA)

FINQUES TARRACO SPSP- CV SANT MARTÍ- ANDORRA 3-2 (25-18/25-23/22-25/22-25/15-11)

JUVENIL FEMENÍ (SEGONA CATALANA)

ASISA SPSP- CV LA PALMA 3-0 (25-9/25-7/25-13)

CADET FEMENÍ ( SEGONA CATALANA)

GRUPSERVIESPORT SP SP- CV LA PALMA 3-0 (25-15/25-10/25-08)

CADET MASCULÍ ( PRIMERA CATALANA)

KRABCHEMICAL SP SP- CV SANT MARTÍ- ANDORRA 2-3 (25-22/20-25/21-25/25-23/12-15)

INFANTIL MASCULÍ ( PRIMERA CATALANA)

TARRAGONA SP SP- CV SANT MARTÍ- ANDORRA 3-0  (25-11/25-22/25-14)

INFANTIL FEMENÍ ( SEGONA CATALANA)

TARRAGONA SP SP- BALÀFIA VÒLEI- CLAVER  3-1 (25-17 25-10 25-27 25-14)

SÈNIOR MASCULÍ SUPERLLIGA 2

CV MEDITERRÁNEO CASTELLÓN- TARRAGONA SP SP 0-3 (16-25/20-25/14-25)

SÈNIOR MASCULÍ ( PRIMERA CATALANA)

CV REUS- TARRAGONA SP SP Diumenge dia 24 a les 18:00h Pavelló Olimpic de Reus

SÈNIOR FEMENÍ (PRIMERA CATALANA)

CEV HOSPITALET- ANTON MASSAGUÉ SP SP  3-1 (25-20/20-25/25-13/25-21)

JUVENIL FEMENÍ ( TERCERA CATALANA)

EIC SPORT CLUB- TARRAGONA SP SP 3-0 (25-16/25-16/25-13)

CADET FEMENÍ ( TERCERA CATALANA)

EIC SPORT CLUB- TARRAGONA SPSP 3-0 (25-10/25-6/25-5)

La imagen puede contener: una o varias personas e interior

 

 

PARTITS DE LA PROPERA SETMANA

JUGUEN A CASA

JUVENIL MASCULÍ (PRIMERA CATALANA)

FINQUES TARRACO SPSP- CV SANT MARTÍ- ANDORRA Dissabte dia 23 a les 10:00h

JUVENIL FEMENÍ (SEGONA CATALANA)

ASISA SPSP- CV LA PALMA Dissabte dia 23 a les 11:45h

CADET FEMENÍ ( SEGONA CATALANA)

GRUPSERVIESPORT SP SP- CV LA PALMA Dissabte dia 23 a les 10:00h

CADET MASCULÍ ( PRIMERA CATALANA)

KRABCHEMICAL SP SP- CV SANT MARTÍ- ANDORRA Dissabte dia 23 a les 11:45h

INFANTIL MASCULÍ ( PRIMERA CATALANA)

TARRAGONA SP SP- CV SANT MARTÍ- ANDORRA Dissabte dia 23 a les 10:30h

INFANTIL FEMENÍ ( SEGONA CATALANA)

TARRAGONA SP SP- BALÀFIA VÒLEI- CLAVER Dissabte dia 23 a les 18:00h

ES DESPLACEN

SÈNIOR MASCULÍ SUPERLLIGA 2

CV MEDITERRÁNEO CASTELLÓN- TARRAGONA SP SP Dissabte dia 23 a les 19:30h Pabellón Ciudad Deportiva

SÈNIOR MASCULÍ ( PRIMERA CATALANA)

CV REUS- TARRAGONA SP SP Diumenge dia 24 a les 18:00h Pavelló Olimpic de Reus

SÈNIOR FEMENÍ (PRIMERA CATALANA)

CEV HOSPITALET- ANTON MASSAGUÉ SP SP Dissabte dia 23 a les 19:30h Polideportivo el Gornal

JUVENIL FEMENÍ ( TERCERA CATALANA)

EIC SPORT CLUB- TARRAGONA SP SP Diumenge dia 24 a les 17:45h Pavelló EIC

CADET FEMENÍ ( TERCERA CATALANA)

EIC SPORT CLUB- TARRAGONA SPSP Diumenge dia 24 a les 16:00h Pavelló EIC

 

RESULTATS DEL CAP DE SETMANA

SÈNIOR MASCULÍ SUPERLLIGA 2

TARRAGONA SP SP- BARÇA VOLEIBOL 1-3   (25-16/21-25/20-25/21-25)

SÈNIOR MASCULÍ ( PRIMERA CATALANA)

TARRAGONA SP SP- AEE INSTITUT MONTSERRAT 0-3 (18-25/25-27/17-25)

JUVENIL MASCULÍ (PRIMERA CATALANA)

FINQUES TARRACO SP SP- CV MOJOS PANSALUD 3-1 (25-18/20-25/28-26/26-24)

JUVENIL FEMENÍ ( TERCERA CATALANA)

TARRAGONA SP SP- OPTICALIA CV VILANOVA GROC 2-3 (25-22/20-25/11-25/25-22/5-15)

CADET FEMENÍ ( TERCERA CATALANA)

TARRAGONA SP SP- OPTICALIA VILANOVA GROC 0-3(12-25/24-26/19-25)

CADET MASCULÍ (PRIMERA CATALANA)

KRABCHEMICAL SP SP- CV MONJOS GRUPO CEMENTOS PORTLAND 3-0 (25-23/25-14/25-23)

SÈNIOR FEMENÍ ( PRIMERA CATALANA)

CV AA LLARS MUNDET "A"- ANTON MASSAGUÉ SPSP 1-3 (19-25/18-25/25-23/20-25)

ALEVÍ FEMENÍ

CV CUBELLES- TARRAGONA SP SP 

ALEVÍ MASCULI

BARÇA VOLEIBOL- TARRAGONA SPSP 3-2 (15-4/12-15/15-17/16-14/16-14)

JUVENIL FEMENÍ ( SEGONA CATALANA)

CV SALOU- ASISA SP SP 3-2 (33-31/23-25/25-18/16-25/15-13)

CADET FEMENÍ ( SEGONA CATALANA)

CV SALOU- GRUPSERVIESPORT SP SP 2-3 (25-14/22-25/25-15/26-28/12-15)

INFANTIL FEMENÍ

CV SALOU- TARRAGONA SP SP  0-3 (19-25/13-25/16-25)

La imagen puede contener: una o varias personas y cancha de baloncesto

Página 3 de 92