FINAL DE LA PRIMERA VOLTA DE LES LLIGUES FEMENINES

Aquesta jornada hem arribat al final del a primera volta de les lligues femenines i del Sènior Masculí B.

Només els dos Sèniors han aconseguit classificar-se en el grup que jugarà per pujar de categoria ( grup d'ascens)

L'Infantil Femení, tot i assolir una meritòria 5a plaça en el seu primer any a primera divisió, jugarà en el grup de permanència.

El Juvenil Femení, on totes les components són de primer any, i el Cadet Femení, on la majoria de les noies és el primer any que competeixen en lliga federada, jugaran la fase de permanència.

El Juvenil Femení Preferent, també en el seu primer any, jugarà per la classificació.

Seguimmm!!!

 

RESULTATS DELS PARTITS DEL CAP DE SETMANA

Aquí teniu els resultats dels partits del cap de setmana:

SÈNIOR MASCULÍ SUPERLLIGA 2

TARRAGONA SP SP- VP MADRID 3-0 (25-17 /25-20 /27-25)

SÈNIOR MASCULÍ "B"

TARRAGONA SP SP- CENAX BALÀFIA VÒLEI LLEIDA  3-0 (25-6/25-9/25-15)

SÈNIOR FEMENÍ

TARRAGONA SP SP- VÒLEI SANT FRUITÓS  3-0 (25-23/25-18/25-21)

JUVENIL FEMENÍ PREFERENT

TARRAGONA SP SP - AAEE DOLORS MALLAFRÉ "B"  0-3 (14-25/17-25/20-25)

INFANTIL FEMENÍ

GRUPSERVIESPORT SP SP- CV VALL D'HEBRON  1-3 (23-25/22-25/25-22/15-25/

JUVENIL MASCULÍ

IGUALADA VÒLEI CLUB- TARRAGONA SP SP 1-3 (17-25/27-25/7-25/19-25)

JUVENIL FEMENÍ

CV MONJOS PANSALUD- TARRAGONA SP SP 3-0 (25-21/25-15/25-16)

CADET FEMENÍ

CV MONJOS PANSALUD- TARRAGONA SP SP 3-0 (25-9/25-14/25-12)

CADET MASCULÍ

IGUALADA VÒLEI CLUB- TARRAGONA SP SP 0-3 (18-25/14-25/9-25)

 

ÚLTIMA JORNADA DE LA PRIMERA VOLTA FEMENINA

Aquest proper cap de setmana es disputarà l'últim partit de la primera volta de les lligues femenines ( i del Sènior Masculí B)

Un cop acabada aquesta volta els equips es recolocaran en dues categories; Grup campionat i grup de permanència.

Us deixem els horaris dels partits d'aquesta setmana

JUGUEN A CASA

SÈNIOR MASCULÍ SUPERLLIGA 2

TARRAGONA SP SP- VP MADRID Dissabte dia 19 a lkes 20:00h

SÈNIOR MASCULÍ "B"

TARRAGONA SP SP- CENAX BALÀFIA VÒLEI LLEIDA Dissabte dia 19 a les 16:00h

SÈNIOR FEMENÍ

TARRAGONA SP SP- VÒLEI SANT FRUITÓS Dissabte dia 19 a les 16:30h

JUVENIL FEMENÍ PREFERENT

TARRAGONA SP SP - AAEE DOLORS MALLAFRÉ "B" Dissabte dia 19 a les 10:00h

INFANTIL FEMENÍ

GRUPSERVIESPORT SP SP- CV VALL D'HEBRON Dissabte dia 19 a les 16:30h

ES DESPLACEN

JUVENIL MASCULÍ

IGUALADA VÒLEI CLUB- TARRAGONA SP SP Diumenge dia 20 a les 12:00h Complex Esportiu les Comes

JUVENIL FEMENÍ

CV MONJOS PANSALUD- TARRAGONA SP SP Dissabte dia 19 a les 12:45 Pav Mun. Santa Margarida i els Monjos

CADET FEMENÍ

CV MONJOS PANSALUD- TARRAGONA SP SP Dissabte dia 19 a les 11:00h Pav Mun Santa Margarida i els Monjos

CADET MASCULÍ

IGUALADA VÒLEI CLUB- TARRAGONA SP SP Diumenge dia 20 a les 14:00h Complex Esportiu les Comes

MARCADORS DEL CAP DE SETMANA

Aquí teniu els resultats del cap de setmana  

CADET MASCULÍ

TARRAGONA SP SP- CV SALOU   3-0 (25-8/25-8/25-18)

INFANTIL MASCULÍ

TARRAGONA SP SP- ESCOLA SANT GERVASI  3-0 (25-6/25-17/25-9)

SÈNIOR MASCULÍ "B"

CV COMETA BELLVEI- TARRAGONA SP SP  0-3 (13-25/14-25/22-25)

SÈNIOR FEMENÍ

PANTERES GROGUES SÈNIOR FEMENÍ- TARRAGONA SP SP   0-3 (14-25/24-26/20-25)

JUVENIL FEMENÍ

VÒLEI SANT JUST GROC- TARRAGONA SP SP  3-2 (25-15/25-20/22-25/20-25/15-12)

CADET FEMENÍ

VÒLEI SANT JUST GROC- TARRAGONA SP SP  3-2 (25-6/22-25/19-25/25-16/15-9)

INFANTIL FEMENÍ 

CV GAVÀ VERMELL- GRUPSERVIESPORT SP SP 0-3 (11-25/16-25/13-25)

 

Pàgina 15 de 87