MARCADORS DEL CAP DE SETMANA

SÈNIOR MASCULÍ SUPERLLIGA 2

TARRAGONA SP SP- CV COLLADO VILLALBA 3-0 (25-20/ 25-19/ 25-21)

JUVENIL MASCULÍ (GRUP CAMPIONAT)

TARRAGONA SP SP- CEV L'HOSPITALET  3-0 ( 25-18/ 25-21/ 25-14)

JUVENIL FEMENÍ PREFERENT ( GRUP CLASSIFICACIÓ)

TARRAGONA SP SP - VÒLEI ELS ARCS JUVENIL 0-3 (9-25/ 11-25/ 13-25)

CADET MASCULÍ ( GRUP CAMPIONAT)

TARRAGONA SP SP - CEV L'HOSPITALET  3-1 (25-16/ 25-17/ 21-25/ 25-14)

INFANTIL MASCULÍ ( GRUP CAMPIONAT)

TARRAGONA SP SP- CN SABADELL  ( AJORNAT)

SÈNIOR MASCULÍ "B" ( GRUP D'ASCENS)

TORRE DE CLARAMUNT VÒLEI CLUB- TARRAGONA SP SP 0-3 (10-25/ 11-25/ 16-25)

SÈNIOR FEMENÍ ( GRUP D'ASCENS)

CV GAVÀ "A"- TARRAGONA SP SP 3-0 (25-23/25-18/25-15)

JUVENIL FEMENÍ ( GRUP PERMANÈNCIA)

VÒLEI ELS ARCS- TARRAGONA SP SP 3-0 ( 25-20/25-23/25-23)

CADET FEMENÍ (GRUP PERMANÈNCIA)

VÒLEI ELS ARCS- TARRAGONA SP SP 3-2 (25-19/20-25/25-19/13-25/16-14)

INFANTIL FEMENÍ ( GRUP PERMANÈNCIA)

CV PREMIÀ DE DALT MARESME- GRUPSERVIESPORT SP SP 2-3 (23-25/ 24-26/ 25-22/ 25-23/ 12-15)

COMENCEN LES SEGONES RONDES DE LES LLIGUES

Aquest proper cap de setmana s'inicien les segones voltes de les lligues masculina i femenina.

JUGUEN A CASA

SÈNIOR MASCULÍ SUPERLLIGA 2

TARRAGONA SP SP- CV COLLADO VILLALBA Dissabte dia 2 a les 20:00h

JUVENIL MASCULÍ (GRUP CAMPIONAT)

TARRAGONA SP SP- CEV L'HOSPITALET  Dissabte dia 2 a les 11:45h

JUVENIL FEMENÍ PREFERENT ( GRUP CLASSIFICACIÓ)

TARRAGONA SP SP - VÒLEI ELS ARCS JUVENIL Dissabte dia 2 a les 10.00h

CADET MASCULÍ ( GRUP CAMPIONAT)

TARRAGONA SP SP - CEV L'HOSPITALET  Dissabte dia 2 a les 10:00h

INFANTIL MASCULÍ ( GRUP CAMPIONAT)

TARRAGONA SP SP- CN SABADELL  Dissabte dia 2 a les 13:30h

ES DESPLACEN

SÈNIOR MASCULÍ "B" ( GRUP D'ASCENS)

TORRE DE CLARAMUNT VÒLEI CLUB- TARRAGONBA SP SP Dissabte dia 2 a les 20:00h Pav. Mun. de Vinço

SÈNIOR FEMENÍ ( GRUP D'ASCENS)

CV GAVÀ "A"- TARRAGONA SP SP Diumenge dia 3 a les 10:45h Pav. Mun. Can Tintorer

JUVENIL FEMENÍ ( GRUP PERMANÈNCIA)

VÒLEI ELS ARCS- TARRAGONA SP SP Diumenge dia 3 a les 18:00h Pavelló els Arcs

CADET FEMENÍ (GRUP PERMANÈNCIA)

VÒLEI ELS ARCS- TARRAGONA SP SP Diumenge dia 3 a les 16:00h Pavelló els Arcs

INFANTIL FEMENÍ ( GRUP PERMANÈNCIA)

CV PREMIÀ DE DALT MARESME- GRUPSERVIESPORT SP SP Diumenge dia 3 a les 11:45h Pol. Mun.Premià

 

 

 

 

 

 

GRUPS DE LA SEGONA VOLTA DE LES LLIGUES FEMENINES

La propera setmana s'inicia la segona volta de les lligues femenines i del Sènior Masculí de segona catalana.

Aquí us deixem els grups amb els que s'enfrontaran (trobareu més informació a la web de la FCVB, http://competicio.fcvoleibol.cat/calendaris.asp)

SÈNIOR FEMENÍ 2a CATALANA

GRUP D'ASCENS

TARRAGONA SP SP, CV GAVÀ "A", MOTOCAR BALÀFIA VÒLEI, CV RUBÍ, AEC VALLBONA GRANOLLERS, VÒLEI SANT FRUITÓS, CV SANT QUIRZE, CV VILAFRANCA VERD.

SÈNIOR MASCULÍ 2a CATALANA

GRUP D'ASCENS

TARRAGONA SP SP, TORRE DE CLARAMUNT VÒLEI CLUB, CEV HOSPITALET, CLUB VOLEIBOL REUS, CV SANT PERE PESCADOR, FS CASTELLAR CANDELSA, CV L'ATMETLLA DEL VALLÈS "B", CV TERRASSA TECKNOPOINT.

JUVENIL I CADET FEMENÍ

GRUP PERMANÈNCIA

TARRAGONA SP SP, AEE DOLORS MALLAFRÉ, CV PREMIÀ DE DALT MARESME BLAU, VÒLEI ELS ARCS, CV ESPLUGUES "B", AEC VALLBONA GRANOLLERS E, CV VILAFRANCA VERD, CV MARTORELL.

INFANTIL FEMENÍ

GRUP PERMANÈNCIA

GRUPSERVIESPORT SP SP, CEV L'HOSPITALET "A", VÒLEI VILASSAR "A", CV MATARÓ, CE CLAVER, CV PREMIÀ DE DALT MARESME, CV GAVÀ VERMELL, CN SABADELL.

JUVENIL FEMENÍ PREFERENT

GRUP CLASSIFICACIÓ

TARRAGONA SP SP, JOVENTUT LES CORTS, CV TORDERA, CV CERDANYOLA "B", VÒLEI CANET, VÒLEI ELS ARCS FEMENÍ.

 

JORNADA DE LLIGA MACULINA

Aquesta setmana únicament es disputaran les lligues masculines ja que les femenines descansen per iniciar la propera setmana la segona fase de la competició.

Aquests són els partits dels que podreu gaudir aquesta setmana.

JUGUEN A CASA

JUVENIL MASCULÍ

TARRAGONA SP SP- CV ROQUETES Dissabte dia 26 a les 17:45h

TROBADA ALEVÍ

TARRAGONA SPSP - CV CUBELLES  Dissabte dia  26  a les  10:00h
EIC SPORT CLUB - CV CUBELLES   Dissabte dia  26  a les  11:15h
TARRAGONA SPSP -  EIC SPORT CLUB  Dissabte dia  26  a les  12:45h
 
JUVENIL MASCULÍ
TARRAGONA SP SP - CV BARBERÀ Diumenge dia 27 a les 10:00h
 
Es desplaça el Sènior Masculí SUPERLLIGA 2 que jugarà a Xàtiva el dia 26 a les 20:00h
XÀTIVA VOLEIBOL- TARRAGONA SP SP Pavelló Municipal de Xàtiva 
 
 
 

CLÍNIC DE LIDERATGE I COHESIÓ D'EQUIPS

Aquest proper més de gener alguns dels equips del Club realitzaran un Clínic de lideratge i cohesió d'equips, per tal de donar als equips les eines necessàries per afrontar i gestionar els altibaixos emocionals de la temporada.

El Clínic anirà de la mà del coach Àngel García.

https://setudecide.com/2019/01/17/club-volei-sant-pere-i-sant-pau/?fbclid=IwAR3PTYnZkZ-T7KPFChys1Jq89Dv8kLcPKDuORDiJJpkJwSLtdJd9A1dqKVY

 

 

Pàgina 14 de 87