RESULTATS DELS PARTITS

SÈNIOR MASCULÍ (PRIMERA CATALANA)

TARRAGONA SP SP- CV MONJOS PANSALUD ENERGY 2-3 (18-25/30-28/25-15/23-25/8-15)

JUVENIL FEMENÍ (SEGONA CATALANA)

ASISA SP SP- CV MONJOS PANSALUD 1-3 (23-25/25-17/21-25/19-25)

CADET FEMENÍ (SEGONA CATALANA)

GRUPSERVIESPORT SP SP- CV MONJOS PANSALUD 3-0 (25-17/26-24/25-22)

SÈNIOR MASCULÍ SUPERLLIGA 2

VP MADRID- TARRAGONA SP SP 0-3 (20-25/22-25/18-25)

SÈNIOR FEMENÍ (PRIMERA CATALANA)

CV PREMIÀ DE DALT MARESME- ANTON MASSAGUÉ SP SP 3-1 (27-25/21-25/25-22/25-20)

JUVENIL MASCULÍ (PRIMERA CATALANA)

INSTITUT ANNA GIRONELLA MUNDET- FINQUES TARRACO SP SP 0-3 (7-25/6-25/12-25)

JUVENIL FEMENÍ (TERCERA CATALANA)

CV VILAFRANCA VERD- TARRAGONA SP SP 3-0 (25-9/25-22/25-14)

CADET FEMENÍ (TERCERA CATALANA)

CV VILAFRANCA VERD- TARRAGONA SP SP 3-0 (28-26/25-22/25-15)

CADET MASCULÍ (PRIMERA CATALANA)

INSTITUT ANNA GIRONELLA LLARS MUNDET- BK CHEMICAL SP SP 0-3 (13-25/24-26/16-25)

INFANTIL MASCULÍ (PRIMERA CATALANA)

CV GELIDA- TARRAGONA SP SP 0-3 (6-25/13-25/13-25)

INFANTIL FEMENÍ ( SEGONA CATALANA)

CV CUBELLES- TARRAGONA SP SP 0-3  (8-25/10-25/25-25)

ALEVÍ MASCULÍ

CV ARENYS- TARRAGONA SP SP MASCULÍ 3-2 (17-15/13-15/15-7/14-16/15-13)

ALEVÍ FEMENÍ

CV MARTORELL MERCÈ RODOREDA- TARRAGONA SP SP FEMENÍ 2-3 (6-15/8-15/15-10/15-12/15-9)

 

 

I AQUESTA SETMANA....

Aquests són els partits dels que podeu gaudir aquest cap de setmana

JUGUEN A CASA

SÈNIOR MASCULÍ (PRIMERA CATALANA)

TARRAGONA SP SP- CV MONJOS PANSALUD ENERGY Dissabte dia 26 a les 20:00h

JUVENIL FEMENÍ (SEGONA CATALANA)

ASISA SP SP- CV MONJOS PANSALUD Dissabte dia 26 a les 9:45h

CADET FEMENÍ (SEGONA CATALANA)

GRUPSERVIESPORT SP SP- CV MONJOS PANSALUD Dissabte dia 26 a les 11:30h

ES DESPLACEN

SÈNIOR MASCULÍ SUPERLLIGA 2

VP MADRID- TARRAGONA SP SP Diumenge dia 27 a les 12:30 CDM ENTREVIAS

SÈNIOR FEMENÍ (PRIMERA CATALANA)

CV PREMIÀ DE DALT MARESME- ANTON MASSAGUÉ SP SP Dissabte dia 26 a les 16:00h

JUVENIL MASCULÍ (PRIMERA CATALANA)

INSTITUT ANNA GIRONELLA MUNDET- FINQUES TARRACO SP SP Dissabte dia 26 a les 11:45h Pavelló Carmel

JUVENIL FEMENÍ (TERCERA CATALANA)

CV VILAFRANCA VERD- TARRAGONA SP SP Dissabte dia 26 a les 13:00h Pavelló Nou

CADET FEMENÍ (TERCERA CATALANA)

CV VILAFRANCA VERD- TARRAGONA SP SP Dissabte dia 26 a les 11:15h Pavelló Nou

CADET MASCULÍ (PRIMERA CATALANA)

INSTITUT ANNA GIRONELLA LLARS MUNDET- BK CHEMICAL SP SP Dissabte dia 26 a les 10:00h Pavelló Carmel

INFANTIL MASCULÍ (PRIMERA CATALANA)

CV GELIDA- TARRAGONA SP SP Dissabte dia 26 a les 10:00h Pavelló Municipal Gelida

INFANTIL FEMENÍ ( SEGONA CATALANA)

CV CUBELLES- TARRAGONA SP SP Dissabte dia 26 a les 12:00h Pavelló Municipal Cubelles

ALEVÍ MASCULÍ

CV ARENYS- TARRAGONA SP SP MASCULÍ Dissabte dia 26 a els 12:30 Pavelló Font de les Creus

ALEVÍ FEMENÍ

CV MARTORELL MERCÈ RODOREDA- TARRAGONA SP SP FEMENÍ Diumenge dia 27 a les 13:15h Pavelló Can Cases

La imagen puede contener: 3 personas, personas practicando deporte, cancha de baloncesto y exterior

FOTO: JOSEP GARCIA

 

RESULTATS DEL CAP DE SETMANA

Aquí teniu els resultats dels partits del cap de setmana. Els partits que es jugaven fora i l'aleví han estat aplaçats.

SÈNIOR MASCULÍ SUPERLLIGA 2

TARRAGONA SP SP- CV PIZARRA 3-0 (25-11/25-18/25-18)

SÈNIOR FEMENÍ (1A CATALANA)

ANTON MASSAGUÉ SP SP. CV VALL D'HEBRON 3-2 (16-25/25-18/26-28/25-15/15-11)

JUVENIL FEMENÍ (3A CATALANA)

TARRAGONA SP SP- AAEE DOLORS MALLAFRÉ "B" 0-3 (23-25/21-25/23-25)

CADET FEMENÍ (3A CATALANA)

TARRAGONA SP SP- AAEE DOLORS MALLAFRÉ "B" 2-3 (29-27/24-26/25-11/24-26/11-15)

INFANTIL FEMENÍ (2A CATALANA)

TARRAGONA SP SP- AEE ELISABETH SALOU 3-0 (25-9/25-21/25-11)

La imagen puede contener: una o varias personas, personas en el escenario, pantalones y cancha de baloncesto

PROPERS PARTITS

JUGUEN A CASA

SÈNIOR MASCULÍ SUPERLLIGA 2

TARRAGONA SP SP- CV PIZARRA Dissabte dia 19 a les 20:00h

SÈNIOR FEMENÍ (1A CATALANA)

ANTON MASSAGUÉ SP SP. CV VALL D'HEBRON Diumenge dia 20 a les 17:00h

JUVENIL FEMENÍ (3A CATALANA)

TARRAGONA SP SP- AAEE DOLORS MALLAFRÉ "B" Dissabte dia 19  a les 11:45h

CADET FEMENÍ (3A CATALANA)

TARRAGONA SP SP- AAEE DOLORS MALLAFRÉ "B" Dissabte dia 19 a les 10:00h

INFANTIL FEMENÍ (2A CATALANA)

TARRAGONA SP SP- AEE ELISABETH SALOU Dissabte dia 19 a les 10:00h

ALEVÍ FEMENÍ

TARRAGONA SP SP- CV MARTORELL LOLA ANGLADA Dissabte dia 19 a les 13.30h

TOTS ELS DESPLAÇAMENTS D'AQUEST CAP DE SETMANA QUEDEN AJORNATS

SÈNIOR MASCULÍ (1A CATALANA)

JORBA SOLÀ IGUALADA VÒLEI CLUB- TARRAGONA SP SP Dissabte dia 19 a les 20:00h Pavelló les Comes

JUVENIL MASCULÍ (1A CATALANA)

AE SANDOR "VERMELL"- FINQUES TARRACO SP SP Dissabte dia 19 a les 19.30h Poliesportiu Sant Ildefons

JUVENIL FEMENÍ ( 2A CATALANA)

CV GAVÀ VERMELL- ASISA SP SP Diumenge dia 20 a les 10:00h Pavelló Municipal Can Tintorer

CADET FEMENÍ (2A CATALANA)

CV GAVÀ VERMELL- GRUPSERVIESPORT SP SP Diumenge dia 20  a les 11:45h Pavelló Municipal Can Tintorer

CADET MASCULÍ (1A CATALANA)

ESCOLA ORLANDAI- BK CHEMICAL SP SP Diumenge dia 20 a les 16:00h Col·legi Sagrat Cor Sarrià

 

Pàgina 14 de 101