I AQUESTA SETMANA....

JUGUEN A CASA

SÈNIOR MASCULI "B"

TARRAGONA SP SP - CV TERRASSA TEKNOPOINT  Dissabte dia 9 a les 16:00H

SÈNIOR FEMENÍ

TARRAGONA SP SP- CV VILAFRANCA Dissabte dia 9 a les 15:30H

JUVENIL FEMENÍ PREFERENT

TARRAGONA SP SP- CV CERDANYOLA "B" Dissabte dia 9  a les 10.00H

INFANTIL FEMENÍ

GRUPSERVIESPORT SP SP- CV PREMIÀ DE DALT MARESME Dissabte dia 9 a les 11:00H

LLIGA ALEVÍ (CONCENTRACIÓ)

TARRAGONA SP SP- EIC SPORT CLUB Dissabte dia 9 a les 10:00H

ES DESPLACEN

SÈNIOR MASCULÍ SUPERLLIGA 2

MICHELIN MINTONETTE ALMERIA- TARRAGONA SP SP Dissabte dia 9 a les 19:00H Palació Mediterráneo

JUVENIL MASCULÍ

CEV L'HOSPITALET- TARRAGONA SP SP  Diumenge dia 10 a les 10:45H 

JUVENIL FEMENÍ

AEE DOLORS MALLAFRÉ- TARRAGONA SP SP Dissabte dia 9 a les 19.00H CEM ISAAC GÁLVEZ ( VILANOVA I LA GELTRÚ)

CADET FEMENÍ

AEE DOLORS MALLAFRÉ- TARRAGONA SP SP Dissabte dia 9 les 17:45H CEM ISAAC GÁLVEZ ( VILANOVA I LA GELTRÚ)

CADET MASCULÍ

CEV HOSPITALET- TARRAGONA SP SP Diumenge dia 10 a les 12:30H

INFANTIL MASCULÍ

CN SABADELL- TARRAGONA SP SP Diumenge dia 10 a les 10:30H

 

 

 

CAP DE SETMANA DE VÒLEI A CASA

Aquí teniu els partits dels que podeu disfrutar aquest proper cap de setmana

JUGUEN A CASA

SÈNIOR MASCULÍ SUPERLLIGA MASCULINA 2

TARRAGONA SP SP- VÒLEI MUNDET Dissabte dia 23 a les 20:00h

JUVENIL FEMENÍ

TARRAGONA SP SP- CV VILAFRANCA VERD Dissabte dia 23 a les 10:00h

CADET FEMENÍ

TRRAGONA SP SP- CV VILAFRACA VERD Dissabte dia 23 a les 11:45h

CADET MASCULÍ

TARRAGONA SP SP- CV SANT MARTÍ Dissabte dia 23 a les 10:00h

INFANTIL FEMENÍ

GRUPSERVIESPORT SP SP- VÒLEI VILASSAR "A" Dissabte dia 23 a les 10:00h

SÈNIOR MASCULÍ "B"

TARRAGONA SP SP-  CV L'ATMETLLA DEL VALLÈS "B" Dissabte dia 23 a les 17:00h

SÈNIOR FEMENÍ

TARRAGONA SP SP - CV SANT QUIRZE Dissabte dia 23 a les 16:00h

JUVENIL FEMENÍ PREFERENT

TARRAGONA SP SP - JOVENTUT LES CORTS Dissabte dia 23 a les 16:00h

ES DESPLACEN

JUVENIL MASCULÍ

INSTITUT ANNA GIRONELLA MUNDET- TARRAGONA SP SP Dissabte dia 23 a les 11:45h Pavelló del Carmel

INFANTIL MASCULÍ

CV ARENYS- TARRAGONA SP SP Diumenge dia 24 a les 12:45h Pavelló Font de les Creus

LLIGA ALEVÍ  ( CONCENTRACIONS)

CV CUBELLES- TARRAGONA SP SP Dissabte dia 23 a les 15:00h Pavelló Municipal de Cubelles

TARRAGONA SP SP- SANT QUIRZE NEGRE Dissabte dia 23 a les 16:00h Pavelló Municipal de Cubelles

 

 

 

 

Pàgina 12 de 87