ARRIBEM AL FINAL DE LA PRIMERA VOLTA

Arribem al final de la primera volta amb els equips masculins a les primeres posicions de grup i els equips femenins matemàticament classificats per jugar al grup d'ascens. Juvenil, Cadet i Infantil per pujar a 1a catalana i Sènior femení per pujar a 1a nacional.

Aquests son els partits dels que podreu gaudir aquest cap de setmana;

JUGUEN A CASA

SÈNIOR FEMENÍ ( PRIMERA CATALANA)

ANTON MASSAGUE SP SP- CLUB VÒLEI OLOT- HOTEL L'ALTA GARROTXA Dissabte dia 18 a les 20:00h

JUVENIL MASCULÍ (PRIMERA CATALANA)

FINQUES TARRACO SP SP- LA TORRED E CLARAMUNT VÒLEI CLUB Dissabte dia 18 a les 11:15h

JUVENIL FEMENÍ ( SEGONA CATALANA)

ASISA SPSP- BARÇA CVB GRANA Dissabte dia 18 a les 16:00h

CADET FEMENÍ ( SEGONA CATALANA)

GRUPSERVIESPORT SP SP- BARÇA CVB GRANA Dissabte dia 18 a les 17:45h

CADET MASCULÍ (PRIMERA  CATALANA)

KRABCHEMICAL SP SP- LA TORREDE CLARAMUNT VÒLEI CLUB Dissabte dia 18 a els 9.30h

INFANTIL MASCULÍ (PRIMERA CATALANA)

TARRAGONA SPSP- MÀGIC VÒLEI VILADECANS Dissabte dia 18 a les 10:45h

INFANTIL FEMENÍ (SEGONA CATALANA)

ERCROS SPSP- CECELL LLEIDA "B" Dissabte dia 18 a les 10:00h

ES DESPLACEN

SÈNIOR MASCULI SUPERLLIGA 2

VOLEIBOL MUNDET- TARRAGONA SPSP Dissabte dia 18 a les 16:00h Pavelló Municipal del Carmel

SÈNIOR MASCULÍ (PRIMERA CATALANA)

VÒLEI MANRESA- TARRAGONA SP SP  Dissabte dia 18 a les 18:30h Pavelló Ateneu les Bases

ALEVÍ MASCULÍ

CN SABADELL FEMENÍ- TARRGONA SPSP Dissabte dia 18 a les 11:45h Pavelló 1 - Sabadell

ALEVÍ FEMENÍ

CV L'ATMETLLA DEL VALLÈS- TARRAGONA SP SP Dissabte dia 18 a les 12:30h Pavelló Municipal Atmella del Vallès

JUVENIL FEMENÍ (TERCERA CATALANA)

AEE DOLORS MALLAFRÉ- TARRAGONA SPSP Diumenge dia 19 a les 11:45h Pavelló la Collada

CADET FEMENÍ ( TERCERA CATALANA)

AEE DOLORS MALLAFRÉ- TARRAGONA SP SP Diumenge dia 19 a les 10:00h Pavelló la Collada

La imagen puede contener: una o varias personas, personas practicando deporte y cancha de baloncesto

 

RESULTATS DEL CAP DE SETMANA

SÈNIOR MASCULÍ (PRIMERA CATALANA)

TARRAGONA SP SP- AE SANDOR 1-3 (10-25/22-25/27-25/22-25)

ALEVÍ FEMENÍ

TARRAGONA SP SP- CE ESCOLA SANT GERVASI BLAU 2-3 (15-6/17-15/7-15/9-15/10-15)

JUVENIL FEMENÍ ( TERCERA CATALANA)

TARRAGONA SP SP- CV SALOU 1-3 (14-25/20-25/26-24/17-25)

CADET FEMENÍ ( TERCERA CATALANA)

TARRAGONA SP SP- CV SALOU 3-2 (19-25/25-22/22-25/25-14/15-11)

SÈNIOR FEMENÍ ( PRIMERA CATALANA)

VÒLEI VILASSAR- ANTON MASSAGUÉ SP SP 0-3 (12-25/25-27/21-25)

ALEVÍ MASCULÍ

CV ARENYS- TARRAGONA SP SP 4-1 (17-15/16-18/15-13/16-14/15-9)

JUVENIL MASCULÍ (PRIMERA CATALANA)

CV BARBERÀ- FINQUES TARRACO SP SP `1-3 (16-25/21-25/25-18/21-25)

JUVENIL FEMENÍ ( SEGONA CATALANA)

CV ESPLUGUES "B"- ASISA SP SP 0-3 (16-25/16-25/24-26)

CADET FEMENÍ ( SEGONA CATALANA)

CV ESPLUGUES "B"- GRUPSERVIESPORT SP SP 3-1 (25-14/25-16/21-25/25-21)

CADET MASCULÍ ( PRIMERA CATALANA)

CV BARBERÀ- KRABCHEMICAL SP SP 0-3 (14-25/15-25/4-25)

INFANTIL MASCULÍ ( PRIMERA CATALANA)

CV BARBERÀ- TARRAGONA SP SP 0-3 (8-25/25-27/13-25)

INFANTIL FEMENÍ ( SEGONA CATALANA)

CEVOL TORREDEMBARRA- ERCROS SP SP 0-3(19-25/6-25/13-25)

JUVENIL I CADET FEMENÍ TAMBÉ JUGARAN AL GRUP ASCENS

La branca femenina del Club està d'enhorabona. El Cadet Femení Grupserviesport SPSP i el Juvenil Femení Asisa SPSP, al igual que l'Infantil Femení Ercros SPSP i el Sènior Femení Anton Massaguer SPSP, també jugaran al grup d'ascens al classificar-se aquest passat cap de setmana, a falta d'un partit, de forma matemàtica.

Enhorabona a totes!!

La imagen puede contener: 13 personas, incluidos Raquel Jordán, Andrea Siles y Marina Fuentes Granados, personas sonriendo, texto

La imagen puede contener: 12 personas, personas sonriendo, texto

 

Pàgina 2 de 97