OBJECTIU: COPA PRINCIPE

El Sènior Masculí es desplaçarà aquest cap de setmana a Badajoz on lluitarà per endur-se novament la Copa Príncipe.

Els nostres nois jugaran, el dia 12 a les 20:00h, contra el EMEVE de LUGO.

El mateix dia se celebrarà el partit entre APARTH. MM BADAJOZ EXTREMADURA i el CV MEDITERRÁNEO CASTELLÓN.

Els guanyadors d'aquests dos encontres s'enfrontaran, el diumenge 13  a les 12:30, a la final.

http://www.rfevb.com/copa-principe-2019

 

TORNEM-HI

Aquests són els partits dels que podràs gaudir aquest proper cap de setmana.

SÈNIOR MASCULÍ

COPA PRÍNCIPE- BADAJOZ 12 I 13 DE GENER

JUGUEN A CASA

JUVENIL MASCULÍ

TARRAGONA SP SP- CV CLAVER   Dissabte dia 12 a les 11:45h

CADET MASCULÍ

TARRAGONA SP SP- CV SALOU   Dissabte dia 12 a les 10:00h

INFANTIL MASCULÍ

TARRAGONA SP SP- ESCOLA SANT GERVASI  Dissabte dia 12 a les 11:45h

ES DESPLACEN

SÈNIOR MASCULÍ "B"

CV COMETA BELLVEI- TARRAGONA SP SP Dissabte dia 12 a les 18:30h Poliesportiu Municipal Bellvei

SÈNIOR FEMENÍ

PANTERES GROGUES SÈNIOR FEMENÍ- TARRAGONA SP SP Dissabte dia 12 a les 16:00h Poliesportiu Municipal Can ricard

JUVENIL FEMENÍ

VÒLEI SANT JUST GROC- TARRAGONA SP SP Dissabte dia 12 a les 11:30h Complex Esportiu la Bonaigua

CADET FEMENÍ

VÒLEI SANT JUST GROC- TARRAGONA SP SP Dissabte dia 12 a les 13:15h Complex Esportiu la Bonaigua

INFANTIL FEMENÍ

CVGAVÀ VERMELL- GRUPSERVIESPORT SP SP- Diumenge dia 13 a les 11;00h Pavelló Municipal Can Tintorer

 

NODRIDA PARTICIPACIÓ DEL CLUB A LES SELECCIONS PROVINCIALS

El Club estarà representat en el Campionat de Seleccions Provincials, que es disputarà aquest proper mes de gener a Gavà, per 29 jugadors i jugadores.

JUVENIL MASCULÍ:  Arnau Masia, Carlos Segura, Daniel Hervás, Dexter Edwards, Eric Nauman, Guillem Cañete, Joel Sánchez, , Oscar Lombao, Jordi Marimon

CADET MASCULÍ:  David Cano, Agustin Federico Kohan, Pau Pastor, Victor Ibáñez i Joan Pullina

CADET FEMENÍ: Carolina Matamoros, Raquel Jordán

INFANTIL MASCULÍ: Alex Llerena, Gerard Codinachs, Guillem Mirambel, Pablo Rosales, Antoni García, Marc Marimon, Pedro Ruiz

INFANTIL FEMENÍ: Aina Govaerts, Amaila Badea, Erna Tocados, Judith Uribe, Lia Roldán, Noah Rodriguez

També destacar la participació dels tècnics:

JOAN SEGURA- Juvenil Masculí selecció Tarragona

DAVID VILAR- Cadet Masculí selecció Tarragona

ALEKSANDAR STEVOVSKI- Infantil Masculí selecció Tarragona

TANIA TODOROVIC- Infantil Femení selecció Tarragona

Molta sort a tots i totes

 

 

PROPERA JORNADA

Aquí us deixem amb els partits dels que podreu gaudir aquest cap de setmana.

JUGUEN A CASA

SÈNIOR MASCULÍ "B"

TARRAGONA SP SP - CV VILAFRANCA Dissabte dia 22 a les 16.00h

INFANTIL FEMENÍ

GRUPSERVIESPORT SP SP- AEC VALLBONA GRANOLLERS Dissabte dia 22 a les 11:00h

ES DESPLACEN

SÈNIOR MASCULÍ SUPERLLIGA 2

ARONA PARADISE PARK- TARRAGONA SP SP Divendres dia 21 a les 19:00h Pabellón Jesús Fernández Grillo

JUVENIL FEMENÍ

SIC24 BALÀFIA VÒLEI- TARRAGONA SP SP Dissabte dia 22 a les 18:00h Pavelló Juanjo Garra

CADET FEMENÍ

LONDON CAFE BALÀFIA VÒLEI- TARRAGONA SP SP Dissabte dia 22 a les 16:00h Pavelló Juanjo Garra

JUVENIL FEMENÍ PREFERENT

MONTAGUT AC- TARRAGONA SP SP Diumenge dia 23 a les 18:00h Pavelló Nou

CADET MASCULÍ

AE SANDOR- TARRAGON SP SP Dissabte dia 22 a les 18:15h Poliesportiu Sant Ildefons

 

SERVIESPORT NOU PATROCINADOR

El Grup Serviesport s'uneix a la gran familia del Vòlei i serà el patrocinador oficial del INFANTIL FEMENÍ que actualment milita a 1a divisió catalana.

Ben aviat les noies lluiran el logo de Servisport en la seva equipació.

Benvinguts i moltes GRÀCIES!!!!

Pàgina 10 de 81