JORNADA DE LLIGA MACULINA

Aquesta setmana únicament es disputaran les lligues masculines ja que les femenines descansen per iniciar la propera setmana la segona fase de la competició.

Aquests són els partits dels que podreu gaudir aquesta setmana.

JUGUEN A CASA

JUVENIL MASCULÍ

TARRAGONA SP SP- CV ROQUETES Dissabte dia 26 a les 17:45h

TROBADA ALEVÍ

TARRAGONA SPSP - CV CUBELLES  Dissabte dia  26  a les  10:00h
EIC SPORT CLUB - CV CUBELLES   Dissabte dia  26  a les  11:15h
TARRAGONA SPSP -  EIC SPORT CLUB  Dissabte dia  26  a les  12:45h
 
JUVENIL MASCULÍ
TARRAGONA SP SP - CV BARBERÀ Diumenge dia 27 a les 10:00h
 
Es desplaça el Sènior Masculí SUPERLLIGA 2 que jugarà a Xàtiva el dia 26 a les 20:00h
XÀTIVA VOLEIBOL- TARRAGONA SP SP Pavelló Municipal de Xàtiva 
 
 
 

CLÍNIC DE LIDERATGE I COHESIÓ D'EQUIPS

Aquest proper més de gener alguns dels equips del Club realitzaran un Clínic de lideratge i cohesió d'equips, per tal de donar als equips les eines necessàries per afrontar i gestionar els altibaixos emocionals de la temporada.

El Clínic anirà de la mà del coach Àngel García.

https://setudecide.com/2019/01/17/club-volei-sant-pere-i-sant-pau/?fbclid=IwAR3PTYnZkZ-T7KPFChys1Jq89Dv8kLcPKDuORDiJJpkJwSLtdJd9A1dqKVY

 

 

FINAL DE LA PRIMERA VOLTA DE LES LLIGUES FEMENINES

Aquesta jornada hem arribat al final del a primera volta de les lligues femenines i del Sènior Masculí B.

Només els dos Sèniors han aconseguit classificar-se en el grup que jugarà per pujar de categoria ( grup d'ascens)

L'Infantil Femení, tot i assolir una meritòria 5a plaça en el seu primer any a primera divisió, jugarà en el grup de permanència.

El Juvenil Femení, on totes les components són de primer any, i el Cadet Femení, on la majoria de les noies és el primer any que competeixen en lliga federada, jugaran la fase de permanència.

El Juvenil Femení Preferent, també en el seu primer any, jugarà per la classificació.

Seguimmm!!!

 

RESULTATS DELS PARTITS DEL CAP DE SETMANA

Aquí teniu els resultats dels partits del cap de setmana:

SÈNIOR MASCULÍ SUPERLLIGA 2

TARRAGONA SP SP- VP MADRID 3-0 (25-17 /25-20 /27-25)

SÈNIOR MASCULÍ "B"

TARRAGONA SP SP- CENAX BALÀFIA VÒLEI LLEIDA  3-0 (25-6/25-9/25-15)

SÈNIOR FEMENÍ

TARRAGONA SP SP- VÒLEI SANT FRUITÓS  3-0 (25-23/25-18/25-21)

JUVENIL FEMENÍ PREFERENT

TARRAGONA SP SP - AAEE DOLORS MALLAFRÉ "B"  0-3 (14-25/17-25/20-25)

INFANTIL FEMENÍ

GRUPSERVIESPORT SP SP- CV VALL D'HEBRON  1-3 (23-25/22-25/25-22/15-25/

JUVENIL MASCULÍ

IGUALADA VÒLEI CLUB- TARRAGONA SP SP 1-3 (17-25/27-25/7-25/19-25)

JUVENIL FEMENÍ

CV MONJOS PANSALUD- TARRAGONA SP SP 3-0 (25-21/25-15/25-16)

CADET FEMENÍ

CV MONJOS PANSALUD- TARRAGONA SP SP 3-0 (25-9/25-14/25-12)

CADET MASCULÍ

IGUALADA VÒLEI CLUB- TARRAGONA SP SP 0-3 (18-25/14-25/9-25)

 

Pàgina 8 de 80