I AQUEST CAP DE SETMANA...

Molts dels nostres equips descansen aquesta setmana per iniciar la setmana vinent la segona volta de les lligues.

Aquí us deixem els partits d'aquest cap de setmana.

JUGUEN A CASA

ALEVÍ MASCULÍ

TARRAGONA SP SP- CLUB ESPLUGUES "A" Dissabte dia 25 a les 11:00h

ALEVÍ FEMENÍ

TARRAGONA SP SP- CV PREMIÀ DE DALT MARESME VERMELL Dissabte dia 25 a les 12:00h

ES DESPLACEN

SÈNIOR MASCULÍ SUPERLLIGA 2

CV PIZARRA- TARRAGONA SP SP Dissabte dia 25 a les 18:00h Polideportivo Dani Pacheco

JUVENIL MASCULÍ ( PRIMERA CATALANA)

CV MONJOS PANSALUD- FINQUES TARRACO SP SP Diumenge 26 a les 10:45h Pavelló Municipal Santa Margarida i els Monjos

CADET MASCULÍ ( PRIMERA CATALANA)

CV MONJOS GRUPO CEMENTOS PORTLAND- KRABCHEMICAL SP SP Diumenge dia 26 a les 9:00h Pav. Mun. Sta. Margarida i els Monjos

La imagen puede contener: una o varias personas, personas practicando deporte, personas en el escenario, niño(a), cancha de baloncesto, calzado y exterior

RESULTATS DELS PARTITS (18 I 19 DE GENER)

SÈNIOR FEMENÍ ( PRIMERA CATALANA)

ANTON MASSAGUE SP SP- CLUB VÒLEI OLOT- HOTEL L'ALTA GARROTXA 2-3 (23-25/31-33/25-23/25-23/10-15)

JUVENIL MASCULÍ (PRIMERA CATALANA)

FINQUES TARRACO SP SP- LA TORRE DE CLARAMUNT VÒLEI CLUB 3-2 (22-25/25-21/25-20/16-25/15-13)

JUVENIL FEMENÍ ( SEGONA CATALANA)

ASISA SPSP- BARÇA CVB GRANA 3-0 (25-20/25-20/25-15)

CADET FEMENÍ ( SEGONA CATALANA)

GRUPSERVIESPORT SP SP- BARÇA CVB GRANA 3-1(28-26/25-17/18-25/25-19)

CADET MASCULÍ (PRIMERA  CATALANA)

KRABCHEMICAL SP SP- LA TORREDE CLARAMUNT VÒLEI CLUB 3-0 (25-18/25-17/25-20)

INFANTIL MASCULÍ (PRIMERA CATALANA)

TARRAGONA SPSP- MÀGIC VÒLEI VILADECANS 3-0 (25-13/25-13/25-22)

INFANTIL FEMENÍ (SEGONA CATALANA)

ERCROS SPSP- CECELL LLEIDA "B" 2-3 (16-25/25-13/25-21/17-25/13-15)

SÈNIOR MASCULI SUPERLLIGA 2

VOLEIBOL MUNDET- TARRAGONA SPSP 1-3(23-25/18-25/25-22/15-25)

SÈNIOR MASCULÍ (PRIMERA CATALANA)

VÒLEI MANRESA- TARRAGONA SP SP  3-1 (28-30/25-22/25-20/25-19)

ALEVÍ MASCULÍ

CN SABADELL FEMENÍ- TARRGONA SPSP 1-4(9-15/11-15/14-16/12-15/15-6)

ALEVÍ FEMENÍ

CV L'ATMETLLA DEL VALLÈS- TARRAGONA SP SP 4-1 (6-15/15-2/16-9/15-2/15-6)

JUVENIL FEMENÍ (TERCERA CATALANA)

AEE DOLORS MALLAFRÉ- TARRAGONA SPSP 3-0 (25-15/25-7/25-22)

CADET FEMENÍ ( TERCERA CATALANA)

AEE DOLORS MALLAFRÉ- TARRAGONA SP SP 3-0 (24-12/25-14/25-19)

 

EL SÈNIOR MASCULÍ DE 1a CATALANA, AL GRUP D'ASCENS

Igual que les noies, el Sènior Masculí que milita a Primera Catalana, ha aconseguit posicionar-se a la classificació per jugar amb el grup d'ascens a Primera Nacional.

Amb ells són 5 els equips del Club que lluitaran en els grups d'Ascens per pujar de categoria.

Felicitats!!

La imagen puede contener: 15 personas, personas sonriendo

ARRIBEM AL FINAL DE LA PRIMERA VOLTA

Arribem al final de la primera volta amb els equips masculins a les primeres posicions de grup i els equips femenins matemàticament classificats per jugar al grup d'ascens. Juvenil, Cadet i Infantil per pujar a 1a catalana i Sènior femení per pujar a 1a nacional.

Aquests son els partits dels que podreu gaudir aquest cap de setmana;

JUGUEN A CASA

SÈNIOR FEMENÍ ( PRIMERA CATALANA)

ANTON MASSAGUE SP SP- CLUB VÒLEI OLOT- HOTEL L'ALTA GARROTXA Dissabte dia 18 a les 20:00h

JUVENIL MASCULÍ (PRIMERA CATALANA)

FINQUES TARRACO SP SP- LA TORRED E CLARAMUNT VÒLEI CLUB Dissabte dia 18 a les 11:15h

JUVENIL FEMENÍ ( SEGONA CATALANA)

ASISA SPSP- BARÇA CVB GRANA Dissabte dia 18 a les 16:00h

CADET FEMENÍ ( SEGONA CATALANA)

GRUPSERVIESPORT SP SP- BARÇA CVB GRANA Dissabte dia 18 a les 17:45h

CADET MASCULÍ (PRIMERA  CATALANA)

KRABCHEMICAL SP SP- LA TORREDE CLARAMUNT VÒLEI CLUB Dissabte dia 18 a els 9.30h

INFANTIL MASCULÍ (PRIMERA CATALANA)

TARRAGONA SPSP- MÀGIC VÒLEI VILADECANS Dissabte dia 18 a les 10:45h

INFANTIL FEMENÍ (SEGONA CATALANA)

ERCROS SPSP- CECELL LLEIDA "B" Dissabte dia 18 a les 10:00h

ES DESPLACEN

SÈNIOR MASCULI SUPERLLIGA 2

VOLEIBOL MUNDET- TARRAGONA SPSP Dissabte dia 18 a les 16:00h Pavelló Municipal del Carmel

SÈNIOR MASCULÍ (PRIMERA CATALANA)

VÒLEI MANRESA- TARRAGONA SP SP  Dissabte dia 18 a les 18:30h Pavelló Ateneu les Bases

ALEVÍ MASCULÍ

CN SABADELL FEMENÍ- TARRGONA SPSP Dissabte dia 18 a les 11:45h Pavelló 1 - Sabadell

ALEVÍ FEMENÍ

CV L'ATMETLLA DEL VALLÈS- TARRAGONA SP SP Dissabte dia 18 a les 12:30h Pavelló Municipal Atmella del Vallès

JUVENIL FEMENÍ (TERCERA CATALANA)

AEE DOLORS MALLAFRÉ- TARRAGONA SPSP Diumenge dia 19 a les 11:45h Pavelló la Collada

CADET FEMENÍ ( TERCERA CATALANA)

AEE DOLORS MALLAFRÉ- TARRAGONA SP SP Diumenge dia 19 a les 10:00h Pavelló la Collada

La imagen puede contener: una o varias personas, personas practicando deporte y cancha de baloncesto

 

Pàgina 5 de 101