RECTA FINAL A LA LLIGA

S'acosta el final de les lligues catalanes i, a manca de tres partits, aquestes són les posicions que ocupen els nostres equips.

SÈNIOR MASCULÍ "B" 2a DIVISIÓ

GRUP ASCENS: 3a POSICIÓ

SÈNIOR FEMENÍ 2a DIVISIÓ

GRUP ASCENS: 1A POSICIÓ 

JUVENIL MASCULÍ 1a DIVISIÓ

GRUP CAMPIONAT: 2a POSICIÓ (amb 1 partit menys)

JUVENIL FEMENÍ 2a DIVISIÓ

CADET FEMENÍ 2a DIVISIÓ

CLASSIFICACIÓ CONJUNTA  GRUP PERMANÈNCIA 5a POSICIÓ

JUVENIL FEMENÍ LLIGA PREFERENT

GRUP CLASSIFICACIÓ 5a POSICIÓ

CADET MASCULÍ 1a DIVISIÓ

GRUP CAMPIONAT 3a POSICIÓ ( amb un partit menys)

INFANTIL MASCULÍ 1a DIVISIÓ

GRUP CAMPIONAT 3a POSICIÓ (amb un partit menys)

INFANTIL FEMENÍ 1a DIVISIÓ

GRUP PERMANÈNCIA 3a POSICIÓ ( amb un partit menys)

ALEVÍ FEMENÍ LLIGA REGULAR

5a POSICIÓ

 

 

 

 

ENTRE TOTS SUMEM!!

Desde el Club volem donar les gràcies a tots els que ens heu ajudat a poder participar en el Campionat d'Espanya Juvenil Masculí.

A PARES I MARES, ENTRENADORS I COL·LABORADORS

GRÀCIES

- BAR XAVIER

- PELUQUERIA ISA

- POLLERIA MARI PAZ

- FERRETERIA NIUBO

- GESTORIA MENDEA

- TALLER JAG MA-I-CAR

-BAR DEL 2

- CAFETERÍA ALVI

- TALLERS GYA CARS

- BAR RAMFREMAN

- CORREDORIA VERSUARI

- AUTOESCOLA SPSP

- GESTORIA SALCEDO RAMOS

- CAFETERIA PANADERIA CERVELLÓ

- ADMINISTRACIÓ DE FINQUES TARRACO S.L.

- BAR EL BOTAVARA

- CLINICA DENTAL MORENO MONTALVO

- ARMERIA PRIETO

- FARMACIA CREUS

- ASISA SPSP

- CONESA ELECTRICIDAD Y FONTANERIA

- NOU CONFORT

-ARQUIFINQUES

- LIBRERIA PAPELERIA KOLDO

- PANADERIA CAFETERIA TOBIAS

- BAR ANI

- BAR JORDI

- PIZZERIA LUCIANO

-PATRONAT MUNICIPAL D'ESPORTS TARRAGONA

- COVESTRO

- GENERALITAT DE CATALUNYA

- EOS ( ELIMINATE ODOR SYSTEM)

- CANAL DELTA

- GAVI CAR

- J.JORDÀ DESCANSO COLCHONERIA

-CAFETERIA PANADERIA GISBERT

 

 

I AQUEST CAP DE SETMANA

Aquí teniu els partits d'aquest cap de setmana:

JUGUEN A CASA

INFANTIL FEMENÍ

GRUPSERVIESPORT SP SP -CEV L'HOSPITALET "A" Diumenge 28 a les 10:15h 

ALEVÍ FEMENÍ

TARRAGONA SP SP- CV MOLINS VERMELL Dissabte 27 a les 16:00h

LLIGA TERRITORIAL ALEVÍ

ALEVÍ MASCULÍ

CEVOL TORREDEBARRA- TARRAGONA SP SP Dissabte dia 27 a les 9:00h

ALEVÍ MIXTE

CV ROQUETES "B"- TARRAGONA SP SP Dissabte 27 a les 9:00h

TARRAGONA SP SP- CV ROQUETES "B" Dissabte 27 a les 12:45h

ES DESPLACEN

SÈNIOR MASCULÍ "B"

CV L'ATMETLLA DEL VALLÈS B- TARRAGONA SP SP  Diumenge dia 28 a les 16:00h Pavelló Municipal l'Atmetlla del Vallès

SÈNIOR FEMENÍ

CV SANT QUIRZE- TARRAGONA SP SP Dissabte dia 27 a les 16:00h Pav. Àrea Esportiva Municipal Sant Quirze

JUVENIL FEMENÍ

CV VILAFRANCA VERD - TARRAGONA SP SP Dissabte dia 27 a les 17:45h Pavelló Nou  (Vilafranca del Penedès)

CADET FEMENÍ

CV VILAFRANCA VERD- TARRAGONA SP SP Dissabte dia 27 a les 16:00h Pavelló Nou ( Vilafranca del Penedès)

JUVENIL FEMENÍ PREFERENT

JOVENTUT LES CORTS- TARRAGONA SP SP Dissabte dia 28 a les 10:00h Pavelló Illa Diagonal

 

 

 

 

GRÀCIES BARRI!!

No podem estar més orgullosos del comerç del nostre barri. Sempre donant suport a les iniciatives de les entitats que el conformen.

Desde el club s'ha demanat col·laboració per anar al Campionat d'Espanya Juvenil Masculí i la resposta no s'ha fet esperar.

- CAFETERIA TOBÍAS                                                          - CAFETERIA RAMFREMAN

-PELUQUERIA ISA                                                               - EOS (ELIMINATE ODOR SYSTEM)

-POLLERIA MARI PAZ                                                         - CANAL DELTA                                                                                             

- FERRETERIA NIUBÓ

-GESTORIA CHEMA

-GYACARS

-FORN DE PA CERVELLÓ

-ARQUIFINQUES

-NOU CONFORT

-LLIBERIA PAPERERIA KOLDO

-AUTOMOTOR SP I SP

-BAR SANT JORDI

GRÀCIES!!!!

I tu? Ens ajudes?

 

PARTITS DEL CAP DE SETMANA

Aquí teniu els partits dels que podreu gaudir aquest proper cap de setmana.

JUGUEN A CASA

SÈNIOR MASCULÍ B

TARRAGONA SP SP-  CEV L'HOSPITALET Dissabte dia 13 a les 17:45h

SÈNIOR FEMENÍ

TARRAGONA SP SP- MOTOCAR BALÀFIA VÒLEI LLEIDA Dissabte dia 13 a les 20:00h

JUVENIL MASCULÍ

TARRAGONA SP SP- BÀLAFIA VÒLEI Dissabte dia 13 a les 16:00h

JUVENIL FEMENÍ

TARRAGONA SP SP- AEC VALLBONA GRANOLLERS E Dissabte dia 13  a les 11.45h

CADET FEMENÍ

TARRAGONA SP SP- AEC VALLBONA GRANOLLERS E Dissabte dia 13 a les 10:00h

INFANTIL MASCULÍ

TARRAGONA SP SP- BIOAIRE BALÀFIA VÒLEI LLEIDA Dissabte dia 13 a les 10:30h

ES DESPLACEN

INFANTIL FEMENÍ

CE CLAVER- GRUPSERVIESPORT SP SP Diumenge dia 14 a les 11:00 Pavelló Juanjo Garra

ALEVÍ FEMENÍ

CV VILASSAR- TARRAGONA SP SP Dissabte dia 13 a les 11:45h Pavelló Municipal Paco Martín

 

 

Pàgina 4 de 80