ARRIBEM AL FINAL DE LA PRIMERA VOLTA

Arribem al final de la primera volta amb els equips masculins a les primeres posicions de grup i els equips femenins matemàticament classificats per jugar al grup d'ascens. Juvenil, Cadet i Infantil per pujar a 1a catalana i Sènior femení per pujar a 1a nacional.

Aquests son els partits dels que podreu gaudir aquest cap de setmana;

JUGUEN A CASA

SÈNIOR FEMENÍ ( PRIMERA CATALANA)

ANTON MASSAGUE SP SP- CLUB VÒLEI OLOT- HOTEL L'ALTA GARROTXA Dissabte dia 18 a les 20:00h

JUVENIL MASCULÍ (PRIMERA CATALANA)

FINQUES TARRACO SP SP- LA TORRED E CLARAMUNT VÒLEI CLUB Dissabte dia 18 a les 11:15h

JUVENIL FEMENÍ ( SEGONA CATALANA)

ASISA SPSP- BARÇA CVB GRANA Dissabte dia 18 a les 16:00h

CADET FEMENÍ ( SEGONA CATALANA)

GRUPSERVIESPORT SP SP- BARÇA CVB GRANA Dissabte dia 18 a les 17:45h

CADET MASCULÍ (PRIMERA  CATALANA)

KRABCHEMICAL SP SP- LA TORREDE CLARAMUNT VÒLEI CLUB Dissabte dia 18 a els 9.30h

INFANTIL MASCULÍ (PRIMERA CATALANA)

TARRAGONA SPSP- MÀGIC VÒLEI VILADECANS Dissabte dia 18 a les 10:45h

INFANTIL FEMENÍ (SEGONA CATALANA)

ERCROS SPSP- CECELL LLEIDA "B" Dissabte dia 18 a les 10:00h

ES DESPLACEN

SÈNIOR MASCULI SUPERLLIGA 2

VOLEIBOL MUNDET- TARRAGONA SPSP Dissabte dia 18 a les 16:00h Pavelló Municipal del Carmel

SÈNIOR MASCULÍ (PRIMERA CATALANA)

VÒLEI MANRESA- TARRAGONA SP SP  Dissabte dia 18 a les 18:30h Pavelló Ateneu les Bases

ALEVÍ MASCULÍ

CN SABADELL FEMENÍ- TARRGONA SPSP Dissabte dia 18 a les 11:45h Pavelló 1 - Sabadell

ALEVÍ FEMENÍ

CV L'ATMETLLA DEL VALLÈS- TARRAGONA SP SP Dissabte dia 18 a les 12:30h Pavelló Municipal Atmella del Vallès

JUVENIL FEMENÍ (TERCERA CATALANA)

AEE DOLORS MALLAFRÉ- TARRAGONA SPSP Diumenge dia 19 a les 11:45h Pavelló la Collada

CADET FEMENÍ ( TERCERA CATALANA)

AEE DOLORS MALLAFRÉ- TARRAGONA SP SP Diumenge dia 19 a les 10:00h Pavelló la Collada

La imagen puede contener: una o varias personas, personas practicando deporte y cancha de baloncesto

 

Escriure un comentari


Códi de seguretat
Actualitzar