RESULTATS DELS PARTITS

Aquí teniu els resultats dels partits del cap de setmana:

SÈNIOR MASCULÍ "B"

TARRAGONA SP SP-  FS CASTELLAR CANDELSA  3-0 (25-11/25-14/25-14)

SÈNIOR FEMENÍ

TARRAGONA SP SP - CLUB VÒLEI SANT FRUITÓS 3-1 (25-20/20-25/25-11/25-16)

JUVENIL FEMENÍ

TARRAGONA SP SP- CV ESPLUGUES "B" (3-1) (23-25/25-23/25-12/25-16)

CADET FEMENÍ

TARRAGONA SP SP- CV ESPLUGUES "B"  3-2 (25-18/17-25/14-25/27-25/15-12) 

INFANTIL FEMENÍ

GRUPSERVIESPORT SP SP- CV MATARÓ 3-1 (25-6/12-25/25-8/25-15)

JUVENIL FEMENÍ PREFERENT

CEVOL TORREDEMBARRA- TARRAGONA SP SP 0-3 (8-25/7-25/19-25)

JUVENIL MASCULÍ

BARÇA VOLEIBOL- TARRAGONA SP SP 3-0 (25-17/25-23/30-28)

CADET MASCULÍ

BARÇA VOLEIBOL- TARRAGONA SP SP 3-2 (24-26/25-17/24-26/25-16/15-10)

INFANTIL MASCULÍ

BARÇA VOLEIBOL- TARRAGONA SP SP 2-3 (25-20/26-28/22-25/27-25/11-15)

LLIGA ALEVÍ (CONCENTRACIONS)

EIC ESPORT CLUB- TARRAGONA SP SP 1-3

TARRAGONA SP SP- CV CUBELLES 4-0

 

PROPERA JORNADA

Us deixem els horaris dels propers partits.

JUGUEN A CASA

SÈNIOR MASCULÍ "B"

TARRAGONA SP SP-  FS CASTELLAR CANDELSA Dissabte dia 9 a les 16:00H

SÈNIOR FEMENÍ

TARRAGONA SP SP - CLUB VÒLEI SANT FRUITÓS Dissabte dia 9 a les 17:45h

JUVENIL FEMENÍ

TARRAGONA SP SP- CV ESPLUGUES "B" Dissabte dia 9 a les 11:45h

CADET FEMENÍ

TARRAGONA SP SP- CV ESPLUGUES "B" Dissabte dia 9 a les 10:00h

INFANTIL FEMENÍ

GRUPSERVIESPORT SP SP- CV MATARÓ Dissabte dia 9 a les 16:00h

ES DESPLACEN

JUVENIL MASCULÍ

BARÇA VOLEIBOL- TARRAGONA SP SP Diumenge dia 10 a les 10:00h Parc Esportiu Llobregat

CADET MASCULÍ

BARÇA VOLEIBOL- TARRAGONA SP SP Diumenge dia 10 a les 12:00h Parc Esportiu Llobregat

INFANTIL MASCULÍ

BARÇA VOLEIBOL- TARRAGONA SP SP Diumenge dia 10 a les 10:00h Parc Esportiu Llobregat

LLIGA ALEVÍ (CONCENTRACIONS)

EIC ESPORT CLUB- TARRAGONA SP SP Dissabte dia 9 a  les 9:00h Pavelló EIC

TARRAGONA SP SP- CV CUBELLES Dissabte dia 9  a les 10:00h Pavelló EIC

 

 

 

MARCADORS DEL CAP DE SETMANA

SÈNIOR MASCULÍ SUPERLLIGA 2

TARRAGONA SP SP- CV COLLADO VILLALBA 3-0 (25-20/ 25-19/ 25-21)

JUVENIL MASCULÍ (GRUP CAMPIONAT)

TARRAGONA SP SP- CEV L'HOSPITALET  3-0 ( 25-18/ 25-21/ 25-14)

JUVENIL FEMENÍ PREFERENT ( GRUP CLASSIFICACIÓ)

TARRAGONA SP SP - VÒLEI ELS ARCS JUVENIL 0-3 (9-25/ 11-25/ 13-25)

CADET MASCULÍ ( GRUP CAMPIONAT)

TARRAGONA SP SP - CEV L'HOSPITALET  3-1 (25-16/ 25-17/ 21-25/ 25-14)

INFANTIL MASCULÍ ( GRUP CAMPIONAT)

TARRAGONA SP SP- CN SABADELL  ( AJORNAT)

SÈNIOR MASCULÍ "B" ( GRUP D'ASCENS)

TORRE DE CLARAMUNT VÒLEI CLUB- TARRAGONA SP SP 0-3 (10-25/ 11-25/ 16-25)

SÈNIOR FEMENÍ ( GRUP D'ASCENS)

CV GAVÀ "A"- TARRAGONA SP SP 3-0 (25-23/25-18/25-15)

JUVENIL FEMENÍ ( GRUP PERMANÈNCIA)

VÒLEI ELS ARCS- TARRAGONA SP SP 3-0 ( 25-20/25-23/25-23)

CADET FEMENÍ (GRUP PERMANÈNCIA)

VÒLEI ELS ARCS- TARRAGONA SP SP 3-2 (25-19/20-25/25-19/13-25/16-14)

INFANTIL FEMENÍ ( GRUP PERMANÈNCIA)

CV PREMIÀ DE DALT MARESME- GRUPSERVIESPORT SP SP 2-3 (23-25/ 24-26/ 25-22/ 25-23/ 12-15)

COMENCEN LES SEGONES RONDES DE LES LLIGUES

Aquest proper cap de setmana s'inicien les segones voltes de les lligues masculina i femenina.

JUGUEN A CASA

SÈNIOR MASCULÍ SUPERLLIGA 2

TARRAGONA SP SP- CV COLLADO VILLALBA Dissabte dia 2 a les 20:00h

JUVENIL MASCULÍ (GRUP CAMPIONAT)

TARRAGONA SP SP- CEV L'HOSPITALET  Dissabte dia 2 a les 11:45h

JUVENIL FEMENÍ PREFERENT ( GRUP CLASSIFICACIÓ)

TARRAGONA SP SP - VÒLEI ELS ARCS JUVENIL Dissabte dia 2 a les 10.00h

CADET MASCULÍ ( GRUP CAMPIONAT)

TARRAGONA SP SP - CEV L'HOSPITALET  Dissabte dia 2 a les 10:00h

INFANTIL MASCULÍ ( GRUP CAMPIONAT)

TARRAGONA SP SP- CN SABADELL  Dissabte dia 2 a les 13:30h

ES DESPLACEN

SÈNIOR MASCULÍ "B" ( GRUP D'ASCENS)

TORRE DE CLARAMUNT VÒLEI CLUB- TARRAGONBA SP SP Dissabte dia 2 a les 20:00h Pav. Mun. de Vinço

SÈNIOR FEMENÍ ( GRUP D'ASCENS)

CV GAVÀ "A"- TARRAGONA SP SP Diumenge dia 3 a les 10:45h Pav. Mun. Can Tintorer

JUVENIL FEMENÍ ( GRUP PERMANÈNCIA)

VÒLEI ELS ARCS- TARRAGONA SP SP Diumenge dia 3 a les 18:00h Pavelló els Arcs

CADET FEMENÍ (GRUP PERMANÈNCIA)

VÒLEI ELS ARCS- TARRAGONA SP SP Diumenge dia 3 a les 16:00h Pavelló els Arcs

INFANTIL FEMENÍ ( GRUP PERMANÈNCIA)

CV PREMIÀ DE DALT MARESME- GRUPSERVIESPORT SP SP Diumenge dia 3 a les 11:45h Pol. Mun.Premià

 

 

 

 

 

 

Pàgina 2 de 75